portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Ogrzewanie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ogrzewanie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
TeDeUm 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 15, 2012 22:40
Posty: 17
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:43    Temat postu: Re: Ogrzewanie

U nas tez rachunek byl absurdalnie wysoki.
I co ciekawe - nie za ogrzewanie samego mieszkania, ale za czesc wspolna (stosunek 1:7 - mieszkanie:czesc wspolna).

Wlasnie mialem dzwonic do SECu pytac o co chodzi, ale pech chcial, ze zapomnialem wziac fakture ze soba.

Domsylam sie tez, ze u wszystkich rachunek doszedl bardzo pozno i byla notka, ze wydluzaja czas platnosci do 31?
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Śro Sty 30, 2013 17:07    Temat postu: Re: Ogrzewanie

No jestem ciekaw ile zapłacą za ciepło nasi sąsiedzi z naprzeciwka - od 3 tygodni ze zdemontowaną bramą - chyba taniej by było nową bramę założyć- jak policzymy że więcej zapłacą wszyscy - bo w garażowisku i -15 nocami było

I ni cholery nie uwierzę ,że przez 3 tygodnie nie można tego naprawić.Po prostu ktoś na to o..... dokumentnie
Krzymo 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lis 20, 2012 20:50
Posty: 6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 9:58    Temat postu: Re: Ogrzewanie

Podobnie u Nas, brama rozwalona była przed sylwestrem bo popękały sprężyny, których podobno w całym cecinie nie można było dostać, no i tak sobie wiatr i żulandia hulała po garażowisko ze 2 tygodnie.
oczkopl7 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Mar 03, 2015 15:05
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 15:10    Temat postu: Re: Ogrzewanie

Witam, planuje zakup mieszkania z rynku wtórnego na tym osiedlu. Mam pytanie dotyczące ogrzewania. Jakich miej więcej mogę się spodziewać rachunków za ogrzewanie w sezonie w dwupokojowym mieszkaniu środkowym na 2 piętrze. W sumie nigdy nie miałem doczynienia z SEC. Mam rozumieć ze zawsze jest jakaś opłata wspólna tak ? plus to co nabije licznik w GJ ? Możecie mi przybliżyć te koszty. Właściciel który sprzedaje mieszkanie powiada ze ok. 100 zł miesięcznie ? Jest to realne ? Jaka jest cena jednostki taryfowej ?

Dziękuje czekam na odp.
TeDeUm 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 15, 2012 22:40
Posty: 17
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 16:12    Temat postu: Re: Ogrzewanie

Tak. Jest czesc wspolna i to co licznik nabije z mieszkania.

Nie da sie ocenic jakie ktos bedzie mial rachunki - kazdy troszke inaczej grzeje mieszkanie. Teraz mielismy tez ciepla zime, wiec rachunki byly ogolnie mniejsze.

Z moich doswiadczen - oplaty za ogrzewanie mam nieznacznie mniejsze od tego co placilem przy ogrzewaniu gazowym (wlasny piec) przy mieszkaniu o podonym metrazu, jakie mam teraz.

Czy 100zl jest realne? Byc moze.
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama