portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 8:29    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

MON2828 napisał:
Drodzy mieszkańcy jedno jest pewne:
!!!!Jesteśmy pośmiewiskiem !!!!



Sory ale ludzie którzy wymagają odrobiny ciszy i spokoju i poszanowania ich prawa do prywatności nie są pośmiewiskiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

To właśnie wygodnictwo i lenistwo oraz drobne cwaniactwo - doprowadza do takich chorych sytuacji jak ta z ekipą budowlaną - albo do jeszcze śmieśniejszych jak dzisiaj rano - tylko wielu mieszkańcom obu wspólnot nie koniecznie będzie do śmiechu.

We własnym mieszkaniu można nawet kupę na środku podłogi zrobić i wiele innych fajnych spraw- ale na częściach wpólnych trzeba SZANOWAĆ to że innym coś może przeszkadzać i że mają PRAWO mieć inne zdanie .

A pisanie o nowej drodze jest strzałem dokładnie we własną stopę -
MON2828 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 18, 2011 19:17
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 10:49    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Panie Ganski, a czy Pana ekipa remontowa nie stawiała samochodu przed blokiem E?Wraz z rodziną co przyjeżdżała ?
I czy sam Pan tam nie stawiał ?
Bo ja pamiętam że jednak było inaczej, czyż nie ? A może brak odwagi do przyznania się?
I dziwne że wtedy nikt nie dzwonił do SM żeby przegonił Pana auto wraz z ekipą budowlaną.
Wszyscy mieszkania remontowali to było cacy , wtedy można było stać gdzie się chce , prawda Panie Ganski ? Ale jak już zrobiłem własne gniazdko to z nudów i chyba z zazdrości, a może z wieku , trzeba poprzeszkadzać innym sąsiadom którzy coś przywożą do mieszkania lub nadal remontują.
Więc tu moja prośba w imieniu sąsiada z bloku E
- Jak już Pan dzwoni do SM to niech Pan pomyśli i robi to np. po godz. 17 do tego czasu na pewno ekip remontowych nie będzie.

A co do szlabanu ,to przejazdu tam nie ma, więc to nie strzał w kolano tylko przepisy i chyba Pan powinien to wiedzieć najlepiej.
Mam nadzieje że ktoś się tym zajmie i wyłączy szlabany, bo jak na razie to tylko niepotrzebnie pobierają prąd ,już nie mówiąc o zużyciu sprzętu . Wink
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:03    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

MON2828 napisał:
Panie Ganski, a czy Pana ekipa remontowa nie stawiała samochodu przed blokiem E?Wraz z rodziną co przyjeżdżała ?
I czy sam Pan tam nie stawiał ?
Bo ja pamiętam że jednak było inaczej, czyż nie ? A może brak odwagi do przyznania się?
I dziwne że wtedy nikt nie dzwonił do SM żeby przegonił Pana auto wraz z ekipą budowlaną.


Cholera no patrzcie nie wiedziałem że gdzieś na osiedlu stały samochody mojej rodziny - poza MOIM WŁASNYM MIEJSCEM PARKINGOWYM- GÓWNO kogo obchdzi kto na MOIM miejscu parkingowym parkuje

I bardzo proszę nie pisać kłamstw i oszczerstw bo mamy bardzo fajnego i miłego moderatora i po co ma się człowiek denerwować tym że ktoś ukrywający się za ścianą ( NIK) pisze takie bzdury .

A z ANONIMAMI NIE POLEMIZUJE- pisząc takie oskarżenia każdy człowiek podnosi przyłbicę- ja to robię od zawsze .

I jest takie stare przysłowie każdy podejrzewa drugiego i to do czego sam jest zdolny.

Z sąsiedzkim pozdrowieniem - miłego dnia życzę

P.S mam tylko cichą nadzieję że po prostu myli ktoś osoby - sory ale fotki nie będę zamieszczał
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:05    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Więcej prądu to zżera zostawiane przez mieszkańców światło w sali fitness
2581636
MON2828 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 18, 2011 19:17
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:23    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

ganski napisał:
Cholera no patrzcie nie wiedziałem że gdzieś na osiedlu stały samochody mojej rodziny - poza MOIM WŁASNYM MIEJSCEM PARKINGOWYM- GÓWNO kogo obchdzi kto na MOIM miejscu parkingowym parkuje


Brawo Smile to chyba jest Pan jedyny do którego ekipy remontowe wjeżdżały przez garaż hehehe ,a co do reszty to widzę pamięć zawodna Wink

djwest napisał:
Więcej prądu to zżera zostawiane przez mieszkańców światło w sali fitness
to nie zmienia faktu że szlaban zżera prąd i działa niepotrzebnie, bo droga jest zamknięta więc może należy coś z tym zrobić.
Wszyscy za szlaban płacimy, za prąd i naprawy więc skoro droga zamknięta i szybko jej nie otworzą , to po co ma być włączony?
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:29    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

Cytat:
to nie zmienia faktu że szlaban zżera prąd i działa niepotrzebnie, bo droga jest zamknięta więc może należy coś z tym zrobić.
Wszyscy za szlaban płacimy, za prąd i naprawy więc skoro droga zamknięta i szybko jej nie otworzą , to po co ma być włączony?


Eeeee no kilka diod nie bierze tyle prądu co palące się światło w sali fitness ... ew. działanie szlabanu ale nie wypowiem się jak często jest otwierany bo nie widzę tego. Zresztą szlaban po to jest zrobiony i taka jest jego funkcja żeby się otwierał i zamykał. Wszystko sprowadza się do jednego, jak się ludzie nie nauczą to koszty i skutki w każdej dziedzinie będziemy ponosić wszyscy, każdemu coś nie pasi i tego nie zmienimy.Nigdy się nie dogadamy bo zawsze każdy z Nas będzie miał inne zdanie.

To takie moje skromne spostrzeżenie.
2581636
MON2828 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 18, 2011 19:17
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:34    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

djwest napisał:
Zresztą szlaban po to jest zrobiony i taka jest jego funkcja żeby się otwierał i zamykał

Zgadza się, ale po co ma to teraz robić skoro droga zamknięta ?
Bezsensowne zużywanie sprzętu.
Wyłączyć i czekać na otwarcie drogi proste rozwiązanie , ale jak widać nie każdemu po nosie.
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:37    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Widzę że nie potrafi Pan rozmawiać bez złośliwości
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:42    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

MON2828 napisał:
ale jak widać nie każdemu po nosie.

Oczywiście chodzi mi o to powyżej ... no chyba że źle to interpretuję, bo jakoś dziwnie to napisane.
Z drugiej strony nie wiem czy serwis za przyjazd i podłączenie później nie zawył by sobie jakiejś kwoty która mija się sensem takiego rozwiązania.
2581636
selir8 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 04, 2012 10:36
Posty: 42
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 11:55    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Po zamkniętej części Warcisława jeździ SM, wiem, bo widziałam. Niech ona pilnuje parkujących i jeżdżących tam kierowców. Co do parkujących byle gdzie robotników- widać jak rok temu robiliśmy remonty nie było to dla nikogo takie uciążliwe i SM się nie pojawiała. Skoro dostali mandat, to przeszkadzali komuś i tyle.
reenia 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Cze 16, 2011 18:23
Posty: 14
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 12:02    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

selir8 napisał:
Co do parkujących byle gdzie robotników- widać jak rok temu robiliśmy remonty nie było to dla nikogo takie uciążliwe i SM się nie pojawiała. Skoro dostali mandat, to przeszkadzali komuś i tyle.


rewelacyjne podejscie.. esencja naszego sasiedztwa, mysle jednak ze rok temtu to po prostu nie mieszkala tu jeszcze "ta" czesc sasiadow, ktorej taka rzecz moglaby przeszkadzac na tyle aby wzywac SM
MON2828 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 18, 2011 19:17
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 12:04    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

djwest napisał:
Z drugiej strony nie wiem czy serwis za przyjazd i podłączenie później nie zawył by sobie jakiejś kwoty która mija się sensem takiego rozwiązania.

No to może ktoś z zarządu się tym zajmie, szkoda szlabanu żeby machał bez sensu dla zamkniętej drogi, lepiej go oszczędzać do czasu jak otworzą drogę.
selir8 napisał:
Niech ona pilnuje parkujących i jeżdżących tam kierowców
tu chodzi o szlaban który działa bez potrzeby.
A nie o kogoś kto chce sobie pojechać po zamkniętej drodze.


Może ktoś kompetentny odpowie z Zarządu- dlaczego włączony jest szlaban skoro droga będzie oddana najszybciej za 3 miesiące ??
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 12:11    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

MON2828 napisał:
Może ktoś kompetentny odpowie z Zarządu- dlaczego włączony jest szlaban skoro droga będzie oddana najszybciej za 3 miesiące ??

A no dla tego że ta droga miała być już otwarta dawno Smile Ale ze względu na obsunięcia ziemi czas otwarcia się przedłuża i nikt nie wie kiedy będzie to otworzą.


Ostatnio zmieniony przez djwest dnia Fri Aug 31, 2012 12:17, liczba edycji: 2
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 12:16    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Sprawa zgłoszona i zostanie to prawdopodobnie jeszcze dzisiaj wyłączone.
Ale tak jak mówiłem, zużycie prądu szlabanów jest znikome w porównaniu z salą ... ale jeśli Pan uważa że to zużywa dużo i mechanicznie się bardzo zużywa to zostanie to wyłączone. Pozdrawiam
2581636
MON2828 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 18, 2011 19:17
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 12:23    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Prąd faktycznie ciągnie znikomy ale jednak.Bardziej się obawiam przedwczesnego i niepotrzebnego zużycia, a przy okazji rozwiązuję się problem otwartego szlabanu przez pozostawione auto.
Dzięki temu szlaban będzie sprawny jak otworzą drogę.
Pozdrawiam i dziękuję za szybkie załatwienie sprawy Super
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama