portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 13:44    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Musimy się wstrzymać z tym odłączaniem, przegadaliśmy tu z Maronem na szybko wyłączenie szlabanów i się zastanawiamy czy przy tak małym zużyciu prądu ma to sens (bo szlaban musiał by zostać otwarty np. ze względów bezpieczeństwa) a ktoś jak chce przejechać to i tak przejedzie. We wtorek Zarząd ma zebranie i będą omawiane różne kwestie między innymi ta odnośnie odłączenia szlabanu do póki nie będzie uruchomiona droga Ks.Warcisława. Ja osobiście nie będę podejmował sam decyzji, było by to niepoważne. Nie jest to moje osiedle. Jeśli to nie problem to proszę się wstrzymać z opiniami do wtorku kiedy to przegadamy tą sprawę między członkami Zarządu i podejmiemy decyzję. Pozdrawiam
2581636
MON2828 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Paź 18, 2011 19:17
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 14:00    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Generalnie chodzi głownie o niepotrzebną pracę szlabanu, przynajmniej na dzień dzisiejszy do czasu otwarcia drogi.
Zbędnie zużywa się sprzęt który mało nie kosztował a bardziej się przyda jak drogę otworzą.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to i tak w razie jakiegoś wypadku i konieczności szybkiego dojazdu, szlaban zostanie wyłamany-taka jest prawda.
I nie ma znaczenia czy będzie włączony czy nie.
Wszystko zgodnie z Ustawą o ratownictwie.
A do czasu otwarcia drogi, służby ratownicze dojeżdżają starą drogą.
Proszę wziąć to pod uwagę.
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 14:04    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Dobrze, dla tego mówię, we wtorek jest zebranie i Zarząd podejmie decyzję, sugestia będzie przekazana.
2581636
warci_nc 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 01, 2011 18:51
Posty: 51
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 21:15    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

djwest napisał:
Więcej prądu to zżera zostawiane przez mieszkańców światło w sali fitness


Co z czujką, która miała ograniczać zużycie prądu w sali. Pamiętam też, że światło miało sie wyłączać samo po godzinie 22 ? Czy coś Państwo działaliście w tym temacie.

Ja tez mam ostatnio wrażenie, że światło ciągle jest łączone, a do tego zważyłam, że działa nawiew przy otwartych oknach, co zwiększa zacznie zużycie prądu.
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 21:55    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

warci_nc napisał:
Co z czujką, która miała ograniczać zużycie prądu w sali. Pamiętam też, że światło miało sie wyłączać samo po godzinie 22 ? Czy coś Państwo działaliście w tym temacie.


Jesteśmy już trochę nie w temacie ale ...

Jest czujnik który wyłącza światło po 22 ale o 6 się włącza i zanim przyjdzie Pan Marian to światło jest włączone, a jak ktoś w piątek nie zgasi po wyjściu to może się palić do póki ktoś nie przyjdzie następnego dnia albo lepiej ... więc po raz kolejny zwracamy się z prośbą do osób korzystających z sali fitness o gaszenie światła przy wyjściu ... postaramy się zorganizować jakąś tabliczkę i zainstalować ją przy wyjściu żeby co niektórzy zapominalscy zerknęli na nią cyknęli przy wyjściu co by reszty nie obciążać swoim lenistwem bądź czasem zapominalstwem.
2581636
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 9:32    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

djwest napisał:
postaramy się zorganizować jakąś tabliczkę i zainstalować ją przy wyjściu żeby co niektórzy zapominalscy zerknęli na nią cyknęli przy wyjściu co by reszty nie obciążać swoim lenistwem bądź czasem zapominalstwem.


Następny który chce być nazwany że źle rozumie pojęcie wspólnoty i czepiający się sąsiadów. No i jeszce chcesz być pomówiony o to czego nigdy nie zrobiłeś - a daj se chłopie spokój a niech to się w diabły rozleci- nie umieją korzystać - nie będą mieli a Ty będziesz miał święty spokój
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 22:05    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

reenia napisał:
rewelacyjne podejscie.. esencja naszego sasiedztwa, mysle jednak ze rok temtu to po prostu nie mieszkala tu jeszcze "ta" czesc sasiadow, ktorej taka rzecz moglaby przeszkadzac na tyle aby wzywac SM


hahaha...dobre, dobre.

Moim zdaniem rok temu jeszcze mało kto mieszkał w bloku D i było trochę wolnych miejsc parkingowych więc ekipy miały gdzie parkować, a nawet jeśli stanęły tam gdzie nie powinny to ruch był mały więc nie przeszkadzało to tak jak w tym momencie i nie było potrzeby dzwonienia po SM.
Dziwi mnie w sumie dzwonie po SM jak widać, że stoja jacyś podwykonawcy. Bardziej denerwujący są po prostu sąsiedzi, którzy nie mają ochoty przejść się pare metrów z parkingu starej cegielni i wolą zastawić pół drogi czy podjazdu byle tylko mieć blisko do domu. A ja też jestem wygodna i dlatego wymagam, aby nikt mi nie zastawiał dojazdu do mojego wykupionego miejsca postojowego. Skoro sam nie chce lub nie może mieć takiego miejsca to niech parkuje tam gdzie należy, a nie gdzie popadnie!
BartZone 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Czw Lut 23, 2012 21:29
Posty: 8
Skąd: Szczecin-Nowa Ciegielnia

PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 19:32    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

LUDZIE.. przestańcie dzwonić już na tą Straż Miejską !!! Ciekaw jestem który to z sąsiadów nie ma co robić w domu tylko gapić się przez okno z telefonem w ręku i czyhać na auto, które zatrzyma się pod blokiem E Smile. Na szczęście SM jest tak samo znudzona tym kimś co dzwoni, że nie wlepia mandatów Smile Smile.
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 14:40    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

BartZone napisał:
LUDZIE.. przestańcie dzwonić już na tą Straż Miejską !!! Ciekaw jestem który to z sąsiadów nie ma co robić w domu tylko gapić się przez okno z telefonem w ręku i czyhać na auto, które zatrzyma się pod blokiem E Smile. Na szczęście SM jest tak samo znudzona tym kimś co dzwoni, że nie wlepia mandatów Smile Smile.


Pewnie w końcu wlepią mandat, ale ja jestem zdania, że bardziej podziałałby "karny k..." jeśli komuś to faktycznie przeszkadza Smile W każdym razie ja się cieszę, że przy bloku D to dzikie parkowanie uległo znacznej poprawie, bo teraz łatwiej i bezpieczniej wyjechać z naszego osiedla.

_________________
"Ten kto nie zgadza się na świat, nie buduje na nim domu..."
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 9:49    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia, itd

jamajka222 napisał:
W każdym razie ja się cieszę, że przy bloku D to dzikie parkowanie uległo znacznej poprawie, bo teraz łatwiej i bezpieczniej wyjechać z naszego osiedla.


jestem dokładnie tego samego zdania, przynajmniej widać, że są chodniki i trochę zieleni Smile
pieknyolek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Śro Mar 13, 2019 12:55
Posty: 347
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 11:56    Temat postu: Re: Bezmyślne parkowanie samochodów na osiedlu, uszkodzenia,

Ciekawi mnie gdzie byś pomieścił teraz wszystkie samochody Very Happy Nie ma tyle miesjca żeby każdy miał własne miejsce. A co jeśli ktoś ma 2-3 samochody w rodzinie ?



____________________
https://www.v-max.auto.pl/
Odpowiedz do tematu Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama