portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Patika 
   

Nowy na forum


Wiek: 51
Dołączył: Pon Lip 28, 2014 13:09
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 13:11    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplano

O! Akurat w tym temacie jestem na bieżąco. Zwróć uwagę na sklep Serpe: http://www.serpe.pl/
Sama byłam sceptycznie nastawiona, bo teraz sklepów meblowych jest na pęczki i prześcigają się cenami, ale tu zaprojektowali mi kuchnię idealną do mojego mieszkania. No super się mną zaopiekowali, naprawdę polecam.
Wilkins 
   

Nowy na forum


Wiek: 56
Dołączył: Wto Sie 30, 2016 10:02
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:05    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplano

Ja polecam do kuchni ze swojej strony płytki ceramiczne polcolorit , świetnie pasują do jasnych mebli i nie tylko Smile Teraz dużo ludzi wybiera jasne odcienie bo powiększają optycznie pomieszczenie.
praski 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Czw Paź 20, 2016 1:18
Posty: 19
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 14:13    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplano

Najlepiej zrobić kuchnie na wymiar, wtedy będzie wszystko do siebie idealnie pasować, według mnie to najlepsze rozwiązanie. Ze Szczecina mogę polecić Estaco, firma wykonuje meble na wymiar, nawet bardzo nietypowe wypsoażenie, zawsze wszystko na czas, meble są eleganckie i solidne.
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama