portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 12:01    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Masdaa napisał:
Mam nadzieję, że klienci którzy przychodzą do nas z SGI mogą to potwierdzić Smile


Mam rozumieć że pracujesz w Atlas Kuchnie ? Very Happy
2581636
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 12:38    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Masdaa napisał:
Przejęcie zadań po osobie nie rzetelnej wymaga czasu, nowej organizacji pracy i pogodzenia tego z innymi bieżącymi obowiązkami (każdy projektant ma swoich klientów).


Przepraszam może to nie moja sprawa - ale co konia obchodzi że się wóz przewrócił
Firma wzieła kasę- a klient niech się wciska w wolne terminy bo my pracujemy.Zapłaciła zgodnie z umową - to ma prawo wymagać jeśli ktoś nie wywiązuje się z terminów

No po prostu rewelacja - pogratulować zarządzania w firmie
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 17:00    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

ganski napisał:
Masdaa napisał:
Przejęcie zadań po osobie nie rzetelnej wymaga czasu, nowej organizacji pracy i pogodzenia tego z innymi bieżącymi obowiązkami (każdy projektant ma swoich klientów).


Przepraszam może to nie moja sprawa - ale co konia obchodzi że się wóz przewrócił
Firma wzieła kasę- a klient niech się wciska w wolne terminy bo my pracujemy.Zapłaciła zgodnie z umową - to ma prawo wymagać jeśli ktoś nie wywiązuje się z terminów

No po prostu rewelacja - pogratulować zarządzania w firmie


Nom rzeczywiście nie Twoja sprawa Very Happy możesz nie wiedzieć dokładnie o co chodzi. Zdaje się że Pani Dominika po rozmowie z projektantką trochę inaczej widzi sytuacje... Szkoda, bo stracić dobre zdanie można w sekundę, gorzej z naprawieniem tego ;]
Malkontenci zawsze się znajdą, a na tym forum jest ich od groma.

Sama mam kuchnię z Atlasa i nie mam nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie-jestem bardzo wdzięczna za wyrozumiałość i elastyczność co do ociągania się wcześniejszej ekipy remontowej.

Pozdrawiam
Smile
Elzbietta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Śro Paź 05, 2011 17:15
Posty: 21
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 17:55    Temat postu: Kuchnia

Obserwuję wątek od początku i chciałam zauważyć, iż zacytowane przez Pana zdanie jest wyrwane z kontekstu co w pełni nie obrazuje sytuacji.

Jeżeli ma Pan kuchnię z atlasa mógłby Pan wyrazić swoją opinię, jeżeli nie to nie rozumiem Pańskiego udziału w tej dyskusji i narzekań.

Moja kuchnia została złożona w terminie i w 100% poprawnie.
Projekt mojej kuchni również został przekazany nowym projektantom, którzy stanęli na wysokości zadania, mimo tego iż ta zwolniona Pani zostawiła dużo problemów.

A teraz przepraszam Państwa, ale muszę odgrzać obiad dla męża Wink
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 7:44    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

chciałam zapytać jeszcze raz.
czy ktoś z Państwa słyszał o firmie z Polic MEBLE POLGARD.
DominikaD 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 21:14
Posty: 15
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 22:57    Temat postu: Re: Kuchnie

Pani Maasdo,

ponieważ pracuje Pani w Atlasie, Pani opinia nie jest obiektywna. Zna Pani sprawę nie "od wewnątrz", tylko z relacji jednej strony, czy pracowników tej firmy.
Moje uwagi dotyczą realizacji projektu, a nie samego projektu, wiec zrzucanie winy na panią K. jest tu nie na miejscu.
ZosiaS 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Paź 08, 2011 12:43
Posty: 13
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 13:05    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Masdaa napisał:
Pani która została obarczona projektami Pani K. jest w trudnej sytuacji ponieważ musi odpowiadać za jej błędy. Nie ułatwia jej tego również kontakt z Panią K. wiadomo mi że nie odbiera od niej telefonów i trudno uzyskać od niej części kuchni takie jak np.uchwyty...


hehe, rozśmieszyła mnie Masdaa. Co to za firma, gdzie odchodząca Pani zabiera ze sobą części kuchni takie jak np:uchwyty? Laughing
tak samo śmieszne jest przyznawanie się że zwolniona pani nie odbiera telefonów i w firmie jest bałagan Laughing

Polecam meble Wikinga Smile
Elzbietta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Śro Paź 05, 2011 17:15
Posty: 21
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Paź 12, 2011 15:09    Temat postu: ;]

Bałagan był ktoś to teraz sprząta ;]
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Śro Paź 12, 2011 16:16    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Mnie to nie śmieszy, dużo pracy ale dajemy radę Smile
Mi się moja kuchnia szalenie podoba Very Happy
jump85 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Wrz 13, 2010 10:48
Posty: 55
Skąd: Blok E

PostWysłany: Śro Paź 12, 2011 20:12    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Masdaa napisał:
Mi się moja kuchnia szalenie podoba Very Happy

Wiem, że juz po montarzu. Czy można prosić o jakieś fotki, bo ja na swoją jeszcze z miesiąc muszę poczekać Smile
DominikaD 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 21:14
Posty: 15
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 20:04    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Jeszcze raz przestrzegam tych, którzy jeszcze nie wybrali wykonawcy kuchni, przed korzystaniem z usług firmy Atlas Kuchnie.

Już o tym tu pisałam, ale firma nadal ma klienta gdzieś... Nie wyciągnęli żadnych wniosków i nadal nie ogarniają bałaganu, o którym pracownicy tej firmy pisali w tym wątku, że niby "ktoś go sprząta".
Elzbietta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Śro Paź 05, 2011 17:15
Posty: 21
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 13:54    Temat postu: Kuchnia

Jeżeli chcecie Państwo kuchnie bez żadnych problemów polecam zamawiać w ITALpolu, chociaż nie są to kuchnie tanie ...
A jak chcecie bardzo dobre meble,niemieckiego designu to zostają takie salony jak wiking i atlas (kiedyś chyba jako jedna firma z resztą).
W atlasie poszło gładko tylko na zmywarkę czekałam tydzień ale to ze względu na promocję, ją się później domawia.
A tak na marginesie Masdaa nie widziałam żebyś tam pracowała Hyhy
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 17:28    Temat postu: tia

Zgadza się ten semestr muszę poświęcić na studia inżynier sam się nie zrobi Smile
A co do zdjęć mojej kuchni, bo któraś z Pań prosiła o zamieszczenie, nie przeprowadził się ze mną mój aparat więc mam tylko jakieś wycinki stare ;/
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 15:48    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplano

czy ktoś z Państwa zamawiał meble kuchenne w studiu mebli kuchennych WIKING na ul. Wojska Polskiego, i był zadowolony z przebigu wspólpracy jak i efektu końcowego?
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 17:52    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplano

jump85 napisał:
Wiem, że juz po montarzu. Czy można prosić o jakieś fotki

Proszę bardzo jakieś zrobione telefonem



kuchnia z3es.jpg
 Opis:
mój aneksik

kuchnia z3es.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama