portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Śro Lip 20, 2011 20:59    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

marionetti2 jestem bardzo ciekawa kuchni która jest jeszcze tańsza niż kuchnia z castoramy? Shocked szok szok!! Będę mogła na żywo zobaczyć? Wink
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Lip 20, 2011 21:22    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Witam,

załączam obrazek:
W tym dwa carga, jedno obok lodówki, jedno miedzy zlewem a piekarnikiem.

Pozdrowka



0007.jpg

0007.jpg


marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Lip 20, 2011 21:24    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Hej,

a jeśli chodzi o castorame, Pan ten projekt wycenil mi na 12 tysięcy i jeszcze powiedział, że bez blatu Very Happy

Pzdr
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 9:14    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Ja dzisiaj spotykam się już z 10 osobą od kuchni, bo chce mieć dobrze zrobione ale też za rozsądną cenę. Przedział rozpiętości cenowej do mojej 6m kuchni wynosi od 12.000 do 30.000 za te same wymogi, oczywiście bez sprzętów Rolling Eyes
_________________
"Ten kto nie zgadza się na świat, nie buduje na nim domu..."
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 23:05    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

No i znalazłam w końcu swojego wykonawce Laughing , a teraz będe musiała miesiąc poczekać na swoja kuchnie. Może jest ktos na forum, kto też zamawiał kuchnie lub inne zabudowy u pana Przemka i chce sie podzielić wrażeniami, bo z tego co mówił to ma w sierpniu dwa montaże na NC w klatce obok.


_________________
"Ten kto nie zgadza się na świat, nie buduje na nim domu..."
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 6:43    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

do jamajka222:
piszesz, że kilka osób wyceniało Ci kuchnię, tzn. że miałaś gotowy projekt i wyceniali to samo, czy za kazdym razem była jakaś nowa wersja projektu?
ja dzwoniłam do Vikinga i tam mi powiedzieli, że projekt 400 zł z czego tylko 200 zł zwraca sie przy zamawianiu mebli. a ja byłabym chętna na jakieś chociaz 2 wersje żeby miec porównanie, jak to będzie wyglądać. ale płacić za kazdym razem 400 zł, to przesada.czy robią gdzieś projekty kuchni za darmo, bo nie mam jeszcze wystarczajacego rozeznania?
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 7:36    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Flower-ska napisał:
czy robią gdzieś projekty kuchni za darmo, bo nie mam jeszcze wystarczajacego rozeznania?

Darmowy projekt robią w Edi kuchnie, Darex, Dekor meble.
2492294
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 10:28    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

i ATLAS kuchnie
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 13:18    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Flower-ska napisał:
piszesz, że kilka osób wyceniało Ci kuchnię, tzn. że miałaś gotowy projekt i wyceniali to samo, czy za kazdym razem była jakaś nowa wersja projektu?


Projekt zrobiłam sobie sama na kartce w kratkę. Potem chodziłam z tym po różnych studiach kuchennych i dwałam do wyceny. Wymagania miałam prawie zawsze takie same, więc mogłam spokojnie porównywać oferty. Ten projekt 3D zrobili dla mnie znajomi, bo nawet jak zapłaciłam w Top Shoppingu 150 zł za projekt to nie dostałam go do ręki co było zupełnie bez sensu. Darex faktycznie robi projekt i wycene na miejscu za darmo więc jeśli chcesz zobaczyć jak to bedzie wyglądało w realu to warto się tam przejść i zobaczyć co zaproponują. Ale do ręki dostaniesz go dopiero przy zamówieniu u nich mebli. Stolarze mogą Ci coś zaproponować ale projektu 3D nie robią, ale za to mają często korzystne ceny. Dlatego ja pochodziłam sobie po studiach kuchennych, popatrzyłam co chce, a zamówiłam u stolarza Laughing
ula_pel 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Sie 08, 2011 14:19
Posty: 1
Skąd: Szczecin-Stargard

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 14:25    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Masdaa masz kuchnie z Atlas Kuchnie a proszę powiedź jaki kolor dopasowałaś do sosny szampańskiej, bo cały czas się zastanawiam jak pomalować ściany i jakie płytki. z kolorem stołu też mam problem. A w ogóle to już masz mebelki w domu, czy dalej czekasz?
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Śro Wrz 07, 2011 18:33    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Moja już stoi - nawet nieźle ta moja małżonka to wymyśliła.
Wykonawca Meblobuk - kolor Venge- dalej nie wiem pytać małżonki.
Bo się nie znam na tych wszystkich duperelkach.Ale okno w kuchni to się teraz gigantyczne zrobiło
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 19:21    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

Nasza kuchnia już jest i jestem z niej super zadowolona Smile
Mogę z czystym sumieniem polecić Dekor Meble Smile

_________________
Pozdrawiam
2492294
DominikaD 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 21:14
Posty: 15
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 0:00    Temat postu: Odradzam Atlas Kuchnie

Niestety odradzam firmę Atlas Kuchnie. Nierzetelność, niekompetencja, totalne olewanie klienta. Montaż zaczął się po terminie i mimo licznych zapewnień, że potrwa dwa dni, ciągnie się już od tygodnia i końca nie widać. Ciągle czegoś brakuje albo dostarczane są elementy inne, niż zamówione. W firmie nie ma z kim rozmawiać, pani z biura nic nie wie, nie odbiera telefonów albo obiecuje, że oddzwoni i nie robi tego.

Jeśli ktoś chce mieć dobrze zrobioną kuchnię i nie stracić przy tym zdrowia, niech omija tę firmę.

Dodam, że Atlas wymaga zapłaty 100% przed montażem... A potem ma klienta w nosie....
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 10:25    Temat postu: Re: Kuchnia - czyli gdzie, za ile i jak ją najlepiej zaplanować

a czy ktoś z Państwa słyszał o firmie z Polic MEBLE POLGARD.
Widziałam ich kuchnie na targach wyposażenia. wyglądała ciekawie i nowocześnie. dotychczas o nich nic nie słyszałam a istnieją podobno ok. 10 lat.
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Śro Paź 05, 2011 10:59    Temat postu: Kuchnie

DominikaD napisał:
Niestety odradzam firmę Atlas Kuchnie. Nierzetelność, niekompetencja, totalne olewanie klienta. Montaż zaczął się po terminie i mimo licznych zapewnień, że potrwa dwa dni, ciągnie się już od tygodnia i końca nie widać. Ciągle czegoś brakuje albo dostarczane są elementy inne, niż zamówione. W firmie nie ma z kim rozmawiać, pani z biura nic nie wie, nie odbiera telefonów albo obiecuje, że oddzwoni i nie robi tego.

Jeśli ktoś chce mieć dobrze zrobioną kuchnię i nie stracić przy tym zdrowia, niech omija tę firmę.

Dodam, że Atlas wymaga zapłaty 100% przed montażem... A potem ma klienta w nosie....


Witam
Znam tą sprawę od środka (zamawiając kuchnie w Atlasie przyszłam z własnym projektem, ponieważ jestem projektantką wnętrz i od słowa do słowa-dostałam propozycję pracy jako projektant). Sytuacja z Pani kuchnią wygląda tak: projekt Pani kuchni wykonała projektantka, która jest obecnie zwolniona. Na jej miejsce zostały zatrudnione 2 osoby (jedna od projektów a druga od projektów i wycen)które rzetelnie i kompetentnie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Przejęcie zadań po osobie nie rzetelnej wymaga czasu, nowej organizacji pracy i pogodzenia tego z innymi bieżącymi obowiązkami (każdy projektant ma swoich klientów).
Pani która została obarczona projektami Pani K. jest w trudnej sytuacji ponieważ musi odpowiadać za jej błędy. Nie ułatwia jej tego również kontakt z Panią K. wiadomo mi że nie odbiera od niej telefonów i trudno uzyskać od niej części kuchni takie jak np.uchwyty...

Byłabym wdzięczna za nie uogólnianie opinii na temat studia ATLAS, tylko na podstawie projektanta do którego Pani trafiła. Pani K. nie pracuje już w ATLASIE a nowa ekipa stara się zapracować na dobre imię studia, oraz odbudować zaufanie klientów. Mam nadzieję, że klienci którzy przychodzą do nas z SGI mogą to potwierdzić Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama