portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MTN-Szczecin 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 04, 2010 23:28
Posty: 214
Skąd: NOWA CEGIELNIA, budynek D

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 22:28    Temat postu: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

W związku z pojawiającymi się wcześniej informacjami, że będzie jeden lub dwóch operatorów usług telekomunikacyjnych, prostuję - będzie ich trzech - do wyboru:

Multimedia - http://www.multimedia.pl/ - internet, telefon, telewizja
UPC - http://www.upc.pl/ - internet, telefon, telewizja
Global Connect - http://www.globalconnect.pl/ - internet, telefon, brak TV



media.jpg

media.jpg



_________________
Pozdrawiam. Marcin - moderator forum Nowa Cegielnia oraz Stara Cegielnia
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 22:47    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Witam,

A nie mówiłem, że będzie 3 Mr. Green

Pzdr[/list]
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Śro Cze 22, 2011 16:39    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Dla zainteresowanych.

Ja mam UPC i pewnie ich przeniose.
Telefon - bez limitu po stacjonarnych
Inter- 25mb- na cholerę mi tak dużo ale tak jest
TV- cyfrowa z dekoderm i nagrywarką

za całość 191 PLN miesięcznie
Ale ja muszę mieć stacjonarny bo dużo potrzebuję
ajz222 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 15, 2011 9:15
Posty: 43
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Cze 22, 2011 18:19    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Dla porównania my teraz mamy dekoder bez nagrywarki i internet 10 Mb - w zupełności nam wystarcza - płacimy 100 zł w UPC.
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 9:43    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Ja używam od kilku lat UPC płacę zadekoder tv z funkcją nagrywania pakiet Select HD i do tego internet 25Mb/s ... płacę 128 Smile Też ich przenoszę ale będę chciał po negocjować stawki bądź coś innego skoro mamy az taki wybór Hyhy Hyhy Hyhy
2581636
Michal11 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Mar 10, 2012 15:05
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 15:44    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Witam,

proszę o opinie na temat dostawców internetu na naszym osiedlu. Z jakich korzystacie? Jakie prędkości? Jak wygląda sprawa ze stabilnością łącza? Do tej pory korzystałem z Neostrady 6Mb/s i przyznam, że nie miałem z nią nigdy problemów.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,
Michał.
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 20:28    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Michal11 napisał:
Do tej pory korzystałem z Neostrady 6Mb/s i przyznam, że nie miałem z nią nigdy problemów.

Ja osobiście od kilku lat mam UPC. Teraz płacę 140 zł tv (dekoder z nagrywarką) i internet 50Mb/s śmiga pięknie, do tego programik do podkręcenia prędkości i śmiga pięknie. Miałem z UPC trochę przebojów ale to długa historia. Obecnie wg mnie na rynku za tą cenę nie dostaniesz nic lepszego w pakiecie tv + net. Wybór należy do Ciebie. Neostrada ? Często się wiesza np u mnie w robocie i u moich rodziców Multimo na łączach TPSA. W UPC nie przypominam sobie żeby zerwało mi połączenie, ew wtedy gdy były jakieś naprawy przeprowadzane ale to było chwilowo. Very Happy
2581636
Michal11 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Mar 10, 2012 15:05
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 8:41    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Dziękuje za cenną rade. Przeboje, o których wspomniałeś były natury technicznej?

Z tych trzech dostawców najbardziej skłaniam się ku UPC. Mimo, że nigdy z nich nie korzystałem, to słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii. Jednak przed ostateczną decyzją wolałbym zrobić wywiad środowiskowy wśród naszej małej lokalnej społeczności.

Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.
ganski 
   

Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Wto Cze 14, 2011 16:27
Posty: 187
Skąd: Szczecin- Warcisława 26/8-

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 10:32    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Ja mam UPC od jakiś 8 lat telefon (opcja Full po Polsce) televizja cyfrova max HD ( bo bajki dla dzieci) oraz internet 25 - i płacę 150-151 PLN co miesiąc- zero problemów- przy jakimkolwiek problemie technicznym rozwiązanie w 24 godziny w dzień roboczy max- jak ktoś musi podejść.
Podchodził przez 8 lat 2 razy jak popsuł się dekoder do cyfrówki.
A może wiecie jak można podglądać nasz monitoring
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 11:00    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Właśnie też szukałem i nic nie mogłem znaleźć ... kto wie gdzie to można znaleźć ?
2581636
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 12:31    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

ganski napisał:
A może wiecie jak można podglądać nasz monitoring

Po zebraniu wspólnoty pytaliśmy jednego Pana (chyba z SGI ) o to. Powiedział nam, że użytkownicy Multimediów mają dostęp do monitoringu.
Szkoda, że na początku nikt nam tego nie powiedział. Myślałam, że mając UPC też mamy dostęp do monitoringu. Niestety tak nie jest.
2492294
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 13:24    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

angela_k napisał:
ganski napisał:
A może wiecie jak można podglądać nasz monitoring

Po zebraniu wspólnoty pytaliśmy jednego Pana (chyba z SGI ) o to. Powiedział nam, że użytkownicy Multimediów mają dostęp do monitoringu.
Szkoda, że na początku nikt nam tego nie powiedział. Myślałam, że mając UPC też mamy dostęp do monitoringu. Niestety tak nie jest.


Ja też mam UPC i jeśli chodzi o net i tv to jestem zadowolona, mam jedno "ale" do nich, tzn ciężko się dodzwonić do nich, ale da się to przeżyć.
Szkoda, że nie wiedziałam iz tylko Multimedia ma podgląd na monitoring Kwasny

_________________
"Ten kto nie zgadza się na świat, nie buduje na nim domu..."
kb1981 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Wto Maj 06, 2014 17:32
Posty: 1
Skąd: szczecin

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 17:42    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

witam,
chciałbym odświeżyć temat.


obecnie jestem w trakcie rezygnacji z UPC w zakresie telewizji i prawdopodobnie wybiorę MM, czy można liczyć na jakieś opinie?
podobny pakiet programowy wypada korzystniej, przynajmniej na papierze

czy na osiedlu zainstalowana jest antena zbiorcza do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej lub opcjonalnie czy korzysta ktoś z anteny wewnętrznej, a jeżeli tak to jaka jest jakość sygnału?
doradcatv 
   

Forumowicz


Wiek: 27
Dołączył: Pon Gru 18, 2017 13:12
Posty: 162
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 9:22    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Aktualne oferty internetu na ulicy Przyjaciół żółnierza w Szczecinie, znajdują się na stronie https://panwybierak.pl/oferty-internet-bez-zobowiazan-szczecin-ul-przyjaciol-zolnierza/44,977976,17920 Do sprawdzenia dostępności oferty pod dokładnym adresem, niezbędne jest jedynie podanie numeru budynku.
Mateusz7238 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Czw Cze 07, 2018 14:33
Posty: 453
Skąd: Poznania-Galileo

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 16:26    Temat postu: Re: TV, internet, telefon - z kim podpisać i ile to kosztuje

Najlepiej będzie, jak poszukasz najlepszej oferty za pośrednictwem https://www.dostawcy-internetu.pl/ Wystarczy porównać usługi okolicznych operatorów
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama