portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Kupony rabatowe dla klientów SGI
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kupony rabatowe dla klientów SGI

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MTN-Szczecin 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 04, 2010 23:28
Posty: 214
Skąd: NOWA CEGIELNIA, budynek D

PostWysłany: Śro Maj 11, 2011 21:58    Temat postu: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Wyczytałem gdzieś na forum, że klienci SGI dostają kupony rabatowe do firm z materiałami wykończeniowymi. Kupony teoretycznie mają być wręczane przy odbiorze, ale jak ktoś się ładnie uśmiechnie to może je otrzymać wcześniej. Ja już tak zrobiłem. Niektóre zniżki są naprawdę przyzwoite - wygląda to tak:

SKLEPY KOMFORT (15%), PORTA Drzwi (15%), WIKING (15%), SENATOR (32%), BOKARO (20%), HIPER-GLAZUR (14%), MAAT – rolety, żaluzje (15%), KAG Studio (20%), ATLAS kuchnie (20%), High-life Meble kuchenne (30%)

_________________
Pozdrawiam. Marcin - moderator forum Nowa Cegielnia oraz Stara Cegielnia
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 8:54    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Ja również mam to od jakiegoś czasu Smile
2581636
MTN-Szczecin 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 04, 2010 23:28
Posty: 214
Skąd: NOWA CEGIELNIA, budynek D

PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 10:44    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

djwest napisał:
Ja również mam to od jakiegoś czasu Smile

Very Happy to czemu się nie podzieliłeś wcześniej tą wiedzą z właścicielami mieszkań, można sporo oszczędzić, wiele osób już przecież zamawia pewne materiały wykończeniowe.

_________________
Pozdrawiam. Marcin - moderator forum Nowa Cegielnia oraz Stara Cegielnia
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 12:54    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Jako że w biurze pracuje znajoma to dostałem to z partyzanta wcześniej ... miedzy innymi dlatego się nie wychylałem Hyhy
2581636
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 20:13    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Bony, zniżki, promocje - to lubię Twisted Evil
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 22:14    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

marionetti2 napisał:
Bony, zniżki, promocje - to lubię Twisted Evil



Heheheh dobre Smile któż nie lubi Smile

Powiem wam tak, jak już idziecie po towar z tymi rabatami to najpierw pytajcie o projekt i cenę a potem pokazujcie kupony rabatowe bo Was wycyckają, dostaniecie zawyżoną cenę.
2581636
aaa189 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 15, 2011 17:18
Posty: 50
Skąd: szczecin

PostWysłany: Śro Maj 18, 2011 10:59    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Orientujecie się może jakie ceny ma Senator?
a wogole to w bokaro daja 20% bez zadnego kuponu, wystarczy ponegocjowac.
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Śro Maj 18, 2011 13:33    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Bokaro to syf że tak powiem, nie mówię o płytkach tylko o firmie, moja mama robiła łazienkę, jako że nie mieli na stanie towaru zamówiliśmy. Towar przysłali i podczas remontu wyszło że cześć jest inna niż druga. Po rozmowie w salonie firma Bokaro stwierdziła że my takie zamawialiśmy Smile dobre co Smile a najlepsze jest to że złożyliśmy pisemną reklamację na towar niezgodny z zamówieniem i co ... nie uznali Smile a jak się odwołaliśmy to nawet do tej pory nie odpisali a minęły już 2 lata. Tak więc nawet jak mi dadzą 50% rabatu to dziękuję, nie skorzystam !!!! Zdegustowany
2581636
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Śro Maj 18, 2011 21:22    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

W sobotę mamy zamiar wybrać się do SGI po te kupony. Mam nadzieję, że nam się przydadzą Smile
2492294
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 21:18    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

jeżeli Bokaro nie jest O.K., to gdzie najlepiej zamówić tematy łazienkowe, żeby się nie naciąc. ja własciwie kojarzę tylko Carmen, Hipera, Ceramika i może kilka mniejszych firm. która z nich jest solidna i godna polecenia? mam ktoś jakieś doświadczenia?
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 21:40    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Flower-ska napisał:
ja własciwie kojarzę tylko Carmen


Carmen hehehe był ktoś tam ? Ja już od jakiegoś czasu jeżdżę i oglądam co można kupić do domu ... szczerze mówiąc to Carmen ma fajne rzeczy ale ceny ... ceny powalają. uważam że Castorama ma nie najgorszy asortyment i Leroy, jeśli ktoś ma wysokie wymagania to czemu nie, ja tam kupuję w Leroyu, znalazłem kilka fajnych modeli płytek, ewentualnie w necie można poszukać i zamówić. Warto się przejchać po tym odcinku właśnie tam gdzie jest Carmen ale tam wcześniej między Hiper a Carmen, jest tam kilka sklepów.
2581636
aaa189 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 15, 2011 17:18
Posty: 50
Skąd: szczecin

PostWysłany: Nie Maj 22, 2011 19:20    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

sugeruje castorame lub zakupy przez internet. w casto upatrzone przeze mnie kafelki kosztuja np. 99,9zl, w bokaro 131.00 i whiper tez cos kolo tego.
Niucek 
   

Stały bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 22, 2011 22:24
Posty: 85
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 21:59    Temat postu: Rabaty

A oglądaliście państwo forowicze swoje kupony rabatowe? Najbardziej podoba mi się list zniżkowy do Hiper Glazur, nie dość, że data jest pomylona 20010r, tak dwadzieścia tysięcy dziesiąty, to są jeszcze błędy typu ul. Świerczowska, no i można się z tego listu dowiedzieć, że SGI wybudowało osiedle Pionierów w Szczecinie Razz Pierwsze słyszę. Niezła wpadka, aż strach u nich kupować.
SGI-Baltis 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Mar 09, 2010 13:38
Posty: 35
Skąd: Szczecina

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 13:31    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Dziękujemy za informację.

Istotnie w piśmie jakie wydrukowała firma Glazur, w którym informuje o rabacie znalazły się opisane błędy.
Wydrukowano już nowy, poprawiony kupon, już bez błędów.

SGI nie weryfikowała treści pism od firm udzielających rabatów, gdyż najważniejszy był dla nas sam rabat. Okazuje się, że jednak i to trzeba sprawdzać.
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 15:15    Temat postu: Re: Kupony rabatowe dla klientów SGI

Mamy rozumieć że można je u Państwa wymienić ?
2581636
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama