portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Śro Mar 09, 2011 22:06    Temat postu: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Witam!

W innym wątku padła propozycja założenia nowego tematu gdzie będziemy mogli wymienić więcej informacji o sobie, by poznać lepiej przyszłych sąsiadów tych bliższych i dalszych...
Zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć, więc dziś to będę ja.
Mam na imię Maja i jestem posiadaczką mieszkanka w klatce nr.26 (tak powiedział mi pan na budowie - blok D) na drugim piętrze. Czy jest tu jakiś mój sąsiad z klatki?
Pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów i zapraszam do rozmowy Laughing

_________________
"Ten kto nie zgadza się na świat, nie buduje na nim domu..."
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Śro Mar 09, 2011 23:01    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Czuję się jak w klubie AA Smile Bez urazy Smile
Witam wszystkich przyszłych sąsiadów, mam na imę Bartek i będę mieszkał w mieszkaniu na parterze w budynku E, nr lokalu nie znam bo nie ma jeszcze nr mieszkań a klatka jest tylko jedna więc ... Mr. Green
2581636
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 8:09    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Witam,

ja bede zamieszkiwal budynek D. Numeru klatki jeszcze nie znam, z pewnoscia bedzie to numer 26 cos a wejscie jest jedno z tych od poludnia. A imie me Marcin Kwadratowy
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 9:52    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

marionetti2 napisał:
a wejscie jest jedno z tych od poludnia


Z tego co kojarze to tam są chyba dwa wejścia do klatki, ale tak czy siak witam przyszłego sąsiada Very Happy
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 12:42    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Witam przyszłych sąsiadów,
mam na imię Ania i wraz z mężem będziemy mieszkać w budynku D, klatka chyba 3 (klatkę tłumaczę sobie oznaczeniem mieszkania D3. ...), pierwsze piętro.
Pozdrawiam Smile
2492294
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 9:33    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Witam sąsiadów Very Happy
Moje mieszkanie ma symbol D3.0.2 takie malutkie z ogródkiem, już nie mogę się doczekać pierwszego sąsiedzkiego grila Very Happy
a tak ku formalności nazywam się Magda Smile
Pozdrawiam przyszłych sąsiadów i mam nadzieję, że ta ciepła atmosfera która jest na forum pozostanie już na zawsze Smile Rolling Eyes
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 9:56    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Magdaa , to na to wygląda, że my będziemy mieszkać nad Tobą Smile
Na grilla bardzo chętnie się piszemy Wink
pozdrawiam
2492294
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 10:49    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

angela_k napisał:
Na grilla bardzo chętnie się piszemy


Ja też chętnie wpadne, choć jestem sąsiadką z klatki obok Laughing
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 20:52    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

jamajka222 napisał:
angela_k napisał:
Na grilla bardzo chętnie się piszemy



Ja też chętnie wpadne, choć jestem sąsiadką z klatki obok


Ja co prawda nie z Waszego bloku ale mam nadzieję że się załapię na gryla Smile
2581636
madi_em 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Mar 31, 2011 14:01
Posty: 24
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 14:04    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

witam,

My z mężem będziemy zamieszkiwać budynek D, klatka podobno 26, na drugim piętrze, czyli chyba ta sama co jamajka?

Pozdrawiam serdecznie,
Magda
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 16:29    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Jak dla mnie, to zapoznawczego grilla możemy zmontować nawet na trawniku przed blokiem Wink
2492294
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 18:07    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

Cytat:
Jak dla mnie, to zapoznawczego grilla możemy zmontować nawet na trawniku przed blokiem Wink



No ... jak sie wszyscy zejda to trzeba będzie ognisko zrobić hehehee Laughing
2581636
angela_k 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 25, 2011 19:57
Posty: 160
Skąd: Szczecin - NC

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 12:29    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

djwest napisał:
No ... jak sie wszyscy zejda to trzeba będzie ognisko zrobić hehehee Laughing


Ognisko fajna sprawa Smile Jak nas straż pożarna nie pogoni to my chętnie Smile
2492294
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 22:17    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

madi_em napisał:
My z mężem będziemy zamieszkiwać budynek D, klatka podobno 26, na drugim piętrze, czyli chyba ta sama co jamajka


To witam serdecznie najbliższych sąsiadów Very Happy
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 22:17    Temat postu: Re: Poznajmy się :) - jeśli jesteś tu pierwszy raz - wpisz się!

angela_k napisał:
Ognisko fajna sprawa Jak nas straż pożarna nie pogoni to my chętnie


ja również się na to piszę Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama