portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Bezczelność mieszkańców
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bezczelność mieszkańców

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 13:46    Temat postu: Bezczelność mieszkańców

Mam nadziej, że mieszkaniec który pozostawił śmieci kolo mojego samochodu jest baaaardzo z siebie dumny. Zapomniał tylko o tym ten inteligent i nie wziął pod uwagę tego, że w rogu jest kamera która monitoruje garaż hehe.

Pozdrawiam serdecznie Smile
2581636
marekb_NC 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Sob Kwi 13, 2013 14:24
Posty: 18
Skąd: 28/21

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 16:53    Temat postu: Re: Bezczelność mieszkańców

No to teraz trzeba obejrzeć kto to taki pomysłowy. Kiedy przeglądasz nagranie ?
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 17:01    Temat postu: Re: Bezczelność mieszkańców

Jutro zadzwonie do Pana Krzysztofa z prośbą o sprawdzenie.
Po anonimie i śmieciach chyba nic już mnie nie zdziwi na tym osiedlu.
2581636
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Śro Lip 10, 2013 14:19    Temat postu: Re: Bezczelność mieszkańców

Szkoda, że nie mogę na kamerce złapać sąsiadów, którzy notorycznie zaśmiecają mi taras papierosami.
Z trawy pół biedy bo posprzątam, gorzej jak to pies zje Kwadratowy
Wydaje mi się jednak, że nie potrzeba wiele wyobraźni żeby nie żucać papierosa na żagiel ogrodowy...
Niucek 
   

Stały bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 22, 2011 22:24
Posty: 85
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lip 18, 2013 21:11    Temat postu: Re: Bezczelność mieszkańców

Ja chyba wiem kto to może rzucać i kto ma w poważaniu stosowanie się do jakichkolwiek zasad panujących na osiedluSad Kiepy to jeszcze nic, ostatnio widziałem 2 puszki po piwie u Twojej sąsiadki w ogródku i jedną poza (która nadal tam leży). Kiedyś widziałem jak ktoś z tego balkonu rzuca jedzeniem, butelkami. Około miesiąca temu pewien delikwent z tego mieszkania chodził o 3 w nocy i wydzwaniał do drzwi. Ja nie zdążyłem otworzyć, otworzył sąsiad z góry i ujrzał pijanego młodego człowieka, który bełkotał coś, że potrzebuje zapałek, bo im światło w mieszkaniu nie działa. No to, to już przesada. U Ciebie go nie było? Poza tym nie chcę już wspominać ile razy interweniowałem tam o ciszę i jak często baluje tam młodzież. Całe szczęście, że mam ich pod sobą.[/b]
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 1:54    Temat postu: Re: Bezczelność mieszkańców

Niucek napisał:
Ja chyba wiem kto to może rzucać i kto ma w poważaniu stosowanie się do jakichkolwiek zasad panujących na osiedluSad Kiepy to jeszcze nic, ostatnio widziałem 2 puszki po piwie u Twojej sąsiadki w ogródku i jedną poza (która nadal tam leży). Kiedyś widziałem jak ktoś z tego balkonu rzuca jedzeniem, butelkami. Około miesiąca temu pewien delikwent z tego mieszkania chodził o 3 w nocy i wydzwaniał do drzwi. Ja nie zdążyłem otworzyć, otworzył sąsiad z góry i ujrzał pijanego młodego człowieka, który bełkotał coś, że potrzebuje zapałek, bo im światło w mieszkaniu nie działa. No to, to już przesada. U Ciebie go nie było? Poza tym nie chcę już wspominać ile razy interweniowałem tam o ciszę i jak często baluje tam młodzież. Całe szczęście, że mam ich pod sobą.[/b]


Wszystko się zgadza ale za rękę nie złapałam...
Tak, u mnie też była "dziewczynka z zapałkami" Wink dzwonił 3 razy ale nie otworzyłam-będąc akurat tej nocy sama w domu, po prostu bałam się otwierać pijanemu chłopakowi...
Weekendowe imprezy do rana- potrafią nieźle wkurzyć. Współczuję sąsiadce pod nimi Sad
orlikus 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Czw Lis 24, 2011 18:43
Posty: 2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 21:45    Temat postu: Re: Bezczelność mieszkańców

Witam Wink Drogich Sasiadów Wink)
My/Wy tu 'pitu pitu"a np jest taka wkur.. sprawa jak wyrzucanie szczegolnie szklanych butelek po roznych "napojach" o 6 rano lub 1 nocy nie jest normalne, szczegolnie do smietnika pod blokiem E!!!!!! , podobnie jak opuszczanie rolet drodzy sasiedzi o 1 czy 2 w nocy??
ps. czy ta sprawa tez ma sie straz zajac Hyhy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama