portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Kody dla mieszkańców bloku E
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kody dla mieszkańców bloku E

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 8:38    Temat postu: Kody dla mieszkańców bloku E

Chciałbym poinformować mieszkańców bloku E iż w dniu wczorajszym zostały uruchomione kody dostępu do klatki 26D dla tych mieszkańców którzy posiadają w bloku D miejsca postojowe w garażu bądź komórki lokatorskie. Kodem do klatki są takie same kody jak do naszych mieszkań z tym, że bez pierwszego numeru który jest numerem mieszkania.

Przykładowo kod do mieszkania: 49999 gdzie 4 to nr mieszkania
to do klatki 26D kod będzie 9999 bez numeru mieszkania Hyhy

Kod będzie działał tylko w klatce 26D ze względu an to że tylko tamtędy wchodzimy do garażowy bądź komórek.

Podobnie sprawa się ma dla tych dwóch osób które zgłosiły się do SerwisBud o kod i posiadają w bloku E komórki lokatorskie

Mam nadzieję że jasno to opisałem Smile

Pozdrawiam Very Happy
2581636
pieknyolek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Śro Mar 13, 2019 12:55
Posty: 347
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Maj 08, 2019 11:51    Temat postu: Re: Kody dla mieszkańców bloku E

Wszystko zrozumiałe Smile


_____________________________
domy na sprzedaż Szczecin
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama