portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Po spotkaniu zarządu 18/06/2013
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:20    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

marionetti2 napisał:
patrząc na rzeczy z perspektywy mieszkańca to tak - zarząd jest na usługach mieszkańców. Jeśli prośba jest mylona z poleceniem to nie dziwię się, że wzbudza kontrowersje.



Jesteś tak jak my mieszkańcem ale też jesteś Członkiem Zarządu, i jak już to jesteśmy przedstawicielami mieszkańców. Najwidoczniej mylę prośby ponieważ tak konstruujesz swoje zapytania - żądania. Dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie nie jedna Twoja prośba brzmi jak żądanie.


Ostatnio zmieniony przez djwest dnia Thu Jun 27, 2013 9:22, liczba edycji: 1
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:21    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

marionetti2 napisał:
Czemu mnie nie było na zebraniu zarządu napisałem kilka postów wcześniej, poza tym, akurat z prywatnych maili szczególnie od ciebie - wolałem uniknąć obelg pod moim adresem, wystarczająco naczytałem się w mailach aby uczestniczyć w tamtym spotkaniu.


Powtarzasz się, daruj sobie te żale. Obelg ..... Rotfl dobre Rotfl
2581636
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:07    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Witam,

dla zainteresowanych - w załączniku pełnomocnictwo. Jeśli chodzi o moje skromne zdanie - jest ono co najmniej niejasne.

Pozdrawiam,
Marcin



PelnomocnictwoKosiorkiewicz.jpg
 Opis:
Pelnomocnictwo

PelnomocnictwoKosiorkiewicz.jpg


djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:11    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Przesadzasz Marcin ... dostałeś to do wglądu a nie do publikacji na forum.
2581636
TeDeUm 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Wrz 15, 2012 22:40
Posty: 17
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:13    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Pozwolę sobie na pytanie - dlaczego jest niejasne?
selir8 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 04, 2012 10:36
Posty: 42
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:18    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Dlatego, że nazwisko pana Kosiorkiewicza jest przekreślone i jest wpisane nazwisko kogoś innego. To wygląda jakby Pani wystawiająca pełnomocnictwo zmieniła zdanie i wyznaczyła do reprezentowania swojej opinii kogoś innego niż Prezesa firmy Serwis Bud, no ale to tylko moja interpretacja...
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:18    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Witam,

dla mnie jest niejasne z tego względu, że nazwisko Pana Kosiorkiewicza z seriws budu jest przekreślone, nie wiem jak mam to rozumieć.

Pozdrawiam,
Marcin
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 12:56    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Z informacji jakie posiadam ... Pan Krzysztof nazywał się Kosiorkiewicz i tak zostało, kilka lat temu powrócił do swojego rodowego nazwiska z przyczyn osobistych.
2581636
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 15:49    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Ale wszędzie trzeba doszukiwać się dwuznaczności. Marcin proszę Cię, odłóż ambicje na bok. Owszem zarząd jest dla ludzi ale nikt z nas nie czuje obowiązku składania sprawozdania z tygodnia (zwłaszcza że sam jesteś w zarządzie dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy coś załatwiasz czy już sobie odpuściłeś), myślę, że dla mieszkańców wystarczy sprawozdanie z miesiąca z poruszanymi tematami i z ich statusem. Wink
Pozdrawiam
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 16:24    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Masdaa napisał:
Ale wszędzie trzeba doszukiwać się dwuznaczności. Marcin proszę Cię, odłóż ambicje na bok.

ja się nie doszukuję, po prostu pytam Smile a tobie nie przeszkadza to, że na spotkaniu wspólnoty była osoba, której być nie powinno i zabierała cenny czas mieszkańców? To trochę nie kwestia moich ambicji, a raczej ustalenia na jakie rzeczy jako wspólnota sobie pozwalamy, a na jakie nie powinniśmy. Wierzę, że następnym razem będziemy bardziej czujni i odpowiednio zareagujemy na niechciane osoby na spotkaniach.

Masdaa napisał:
Owszem zarząd jest dla ludzi ale nikt z nas nie czuje obowiązku składania sprawozdania z tygodnia (zwłaszcza że sam jesteś w zarządzie dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy coś załatwiasz czy już sobie odpuściłeś)

jeżeli faktycznie ma to być informacja raz w miesiącu to ja nie mam nic przeciwko Smile a w odpowiedzi na twoje pytanie co robiłem, to przez ostatnie 3 miesiące nie zajmuję się niczym innym jak analizowanie sytuacji prawnej działania Maronu, jako osoba z zarządu kontroluję finanse wspólnoty i dokumenty, które przedstawia mi administrator. Wykonałem mnóstwo telefonów z pytaniami o administrowania naszą nieruchomością do firmy Renata Horn, Brel2, Danuta Falkowska, byłem również na spotkaniu z jedną z tych osób z wypytaniem o szczegóły oferty. Roznosiłem uchwałę o odwołanie Maronu i wybieram się na spotkanie 4/07. No i chyba tyle na chwilę obecną, mam nadzieję, że to wystarczy Smile

Pozdrawiam,
Marcin
TomaszB 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Cze 17, 2013 22:13
Posty: 11
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 16:38    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Panie Marcinie mam do Pana trzy pytania:

1. Co Pan ma na myśli mówiąc - "Wierzę, że następnym razem będziemy bardziej czujni i odpowiednio zareagujemy na niechciane osoby na spotkaniach" skoro Pan Krzysztof jak się okazuje miał pełnomocnictwo i był tam zgodnie z prawem?

2. Pisze Pan że "jako osoba z zarządu kontroluję finanse wspólnoty i dokumenty, które przedstawia mi administrator" - jest Pan i pozostanie Pan w zarządzie , bo z tego co zrozumiałem po wcześniejszych Pana wypowiedziach złożył Pan rezygnację....?

3. Jakie dokumenty Pan kontroluje, które przedstawia Panu administrator skoro wcześniej twierdził Pan , że administrator blokuje Panu do nich dostęp i ich Pan nie dostaje?

Pozdrawiam
djwest 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 16:57    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

marionetti2 napisał:
a tobie nie przeszkadza to, że na spotkaniu wspólnoty była osoba, której być nie powinno i zabierała cenny czas mieszkańców?


Czy mamy rozumieć z tego że każdy kto miał na zebraniu pełnomocnictwo nie powinien na nim być ani zabierać głosu ? Chyba sobie żartujesz Padam
2581636
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama