portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Po spotkaniu zarządu 18/06/2013
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 8:34    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

czemu ma służyć zmiana kodów do domofonów, czy dotyczy ona wszystkich mieszkań, czy tylko na życzenie zainteresowanych.
czy nowe kody będą krótsze?
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:00    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

selir8 napisał:
Zastanawiam się też jak tam wyniki głosowania? Czy mogę liczyć na odpowiedź w tej sprawie na priva?


Bardzo chętnie ale proszę zrozumieć też Nas ... jeśli udostępnimy wyniki jakieś częściowe to będzie zarzut że udostępniamy a tym samym próbujemy wpłynąć na wyniki. Wiem że każdy by chciał wiedzieć bo nie jest Pani pierwszą osobą która mnie o to pyta Smile jeszcze troszkę cierpliwości. Nie chcę później słuchać kolejnych zarzutów na nasz temat Smile Zresztą Marcin jako członek Zarządu może uzyskać takie informacje, ja osobiście tego nie kontroluję, ale niech się zwróci do Marka z Zarządu.
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:08    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Cytat:
zastanawiam się czego będą dotyczyły rozmowy z Maronem? Czy wystąpią Państwo z wnioskiem o dostęp do konta internetowego? Uważam, że dobrze by było, aby ktoś kontrolował (chociaż ogólnie - wpływy i obciążenia) w jaki sposób wydawane są nasze pieniądze.


No chociażby sprzątania garaży, dostęp do konta mi nie jest do niczego potrzebny, wystarczy mi bilans otwarcia i zestawienie faktur które równie dobrze mogę otrzymywać mailowo bez potrzeby wglądu w konto, w ten sposób też można kontrolować stan naszego rachunku.
2581636
selir8 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 04, 2012 10:36
Posty: 42
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:10    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Myślę, że Marcina obchodzi wynik końcowy głosowania, ja sama jestem ciekawa jak to wygląda na dzień dzisiejszy i tyle... Pytam we własnym imieniu.
A co z tym kontem?Są jakieś konkretne plany? Myślę, że jest to bardzo ważne dla naszej wspólnoty.
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:14    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Flower-ska napisał:
czemu ma służyć zmiana kodów do domofonów, czy dotyczy ona wszystkich mieszkań, czy tylko na życzenie zainteresowanych.
czy nowe kody będą krótsze?


Ma to służyć temu że ... za dużo osób już znało ten kod a po ostatnim włamaniu w klatce 28 trzeba w końcu coś z tym zrobić, zgłaszane były też wcześniej problemy z kodem w klatce 26D, w związku z tym ta akcja. wszystkich mieszkań nie, ale te które zgłoszą jakieś problemy, czy będą krótsze, szczerze mówiąc nie mam pojęcia nie jestem fachowcem w tej dziedzinie Smile

Wszelkie zapytania proszę kierować na maila Zarządu,bo jak widać temat tu założony jest trochę inny Very Happy

Pozdrawiam
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:22    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

selir8 napisał:
Myślę, że Marcina obchodzi wynik końcowy głosowania, ja sama jestem ciekawa jak to wygląda na dzień dzisiejszy i tyle... Pytam we własnym imieniu.


Marek Banaszkiewicz 28/21.
Kontakt: marek.banaszkiewicz@vp.pl
2581636
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 9:23    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

djwest napisał:
Flower-ska napisał:
czemu ma służyć zmiana kodów do domofonów, czy dotyczy ona wszystkich mieszkań, czy tylko na życzenie zainteresowanych.
czy nowe kody będą krótsze?


Ma to służyć temu że ... za dużo osób już znało ten kod a po ostatnim włamaniu w klatce 28 trzeba w końcu coś z tym zrobić, zgłaszane były też wcześniej problemy z kodem w klatce 26D, w związku z tym ta akcja. wszystkich mieszkań nie, ale te które zgłoszą jakieś problemy, czy będą krótsze, szczerze mówiąc nie mam pojęcia nie jestem fachowcem w tej dziedzinie Smile

Wszelkie zapytania proszę kierować na maila Zarządu,bo jak widać temat tu założony jest trochę inny Very Happy

Pozdrawiam


dziękuję, za odpowiedź
Arehucas 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Śro Wrz 07, 2011 17:48
Posty: 24
Skąd: Szczecin-Nowa Cegielnia

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 10:57    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Flower-ska napisał:
djwest napisał:
Flower-ska napisał:
czemu ma służyć zmiana kodów do domofonów, czy dotyczy ona wszystkich mieszkań, czy tylko na życzenie zainteresowanych.
czy nowe kody będą krótsze?


Ma to służyć temu że ... za dużo osób już znało ten kod a po ostatnim włamaniu w klatce 28 trzeba w końcu coś z tym zrobić, zgłaszane były też wcześniej problemy z kodem w klatce 26D, w związku z tym ta akcja. wszystkich mieszkań nie, ale te które zgłoszą jakieś problemy, czy będą krótsze, szczerze mówiąc nie mam pojęcia nie jestem fachowcem w tej dziedzinie Smile

Wszelkie zapytania proszę kierować na maila Zarządu,bo jak widać temat tu założony jest trochę inny Very Happy

Pozdrawiam


dziękuję, za odpowiedź


Witam!

Czy kazda klatka posiada swoj jeden jedyny kod wejsciowy czy jednak kazdy mieszkaniec moze otrzymac swoj indywidualny kod? Mam nadzieje, ze bedzie to ta druga wersja, poniewaz trudniej bedzie wtedy uzyskac ktorys z kodow.

Ja rowniez nadal napieram na zalegle (min. 2 lata) i dokladne sprzatanie i mycie maszynowe hal garazowych. Jesli sam Pan Prezes firmy SerwisBud na ostatnim spotkaniu tak wysmienicie i wysoko zachwalal swoja firme i wreszcie "zorganizowal" maszyny czyszczace, to mysle, ze nasz Zarzad powinien z nim porozmawiac w kwestii "odrobienia zaleglosci".

I jeszcze jedno pytanie do Zarzadu.

Do kogo trzeba sie zglosic, jezeli w hali garazowej parkuja samochody na nie wyznaczonych dla nich stanowiskach? Chodzi mi rowniez o miejsca dojazdowe do miejc parkingowych. Jak to wyglada prawnie, kto jest zobowiazany interweniowac w takich przypadkach? (Policja, Straz Miejska, itp.)

Pozdrawiam
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 11:23    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Arehucas napisał:
Do kogo trzeba sie zglosic, jezeli w hali garazowej parkuja samochody na nie wyznaczonych dla nich stanowiskach? Chodzi mi rowniez o miejsca dojazdowe do miejc parkingowych. Jak to wyglada prawnie, kto jest zobowiazany interweniowac w takich przypadkach? (Policja, Straz Miejska, itp.)

Szukałam tego tematu rónież na innych forach. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi- myślę, że można zadzwonić na policję. Dyspozytor powie czy mogą interweniować. To samo straż miejska.
Jak ja zauważę taki samochód zostawiam kartkę za wycieraczką. Jeżeli wie Pan kto parkuje na tych miejscach można na początku porozmawiać, lub zgłosić to do zarządu ktoś z nas może tą rozmowę odbyć za Pana. Pamiętajmy, że Pan Marian również zostawia swój samochód w garażu, jeżeli to Państwu przeszkadza mogę z nim porozmawiać.
Flower-ska 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 08, 2011 13:17
Posty: 163
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 11:25    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

zmiana kodów do klatek średnio zabezpieczy wchodzenie przypadkowych osób do budynku, skoro przynajmniej na poziomie -1, często można spotkać zablokowane przed zamknięciem np. śrubokrętem czy też jakimiś papierami, drzwi wejściowe do hali garażwej.
selir8 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 04, 2012 10:36
Posty: 42
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 11:33    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Flower-ska napisał:
zmiana kodów do klatek średnio zabezpieczy wchodzenie przypadkowych osób do budynku, skoro przynajmniej na poziomie -1, często można spotkać zablokowane przed zamknięciem np. śrubokrętem czy też jakimiś papierami, drzwi wejściowe do hali garażwej.


Podobna sytuacja ma miejsce w klatce 26, ktoś z moich sąsiadów regularnie wpuszcza do środka ulotkowiczów. Na drzwiach jest napisane "zakaz zostawiania reklam", albo coś w tym stylu, ale część osób zupełnie się tym nie przejmuje.Jak się zwraca uwagę osobom roznoszącym ulotki, że nie mogą tego robić to bezczelnie odpowiadają "Pani mnie nie wpuści to ktoś inny z sąsiadów to zrobi". Jeśli sami nie będziemy ograniczać dostępu do naszej własności to kody to sobie możemy nawet co 2 dzień zmieniać.
Elzbietta 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Śro Paź 05, 2011 17:15
Posty: 21
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Cze 26, 2013 19:27    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Popieram moją przedmówczynię! Ja nikogo nie wpuszczam mimo to, często wisi na drzwiach ulotka z pizzerii. Ograniczmy to, zamykajmy drzwi bo często są zostawione na tych hamulcach.
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 8:22    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Witam,
ja jeszcze chwilkę o konkretach:

Masdaa napisał:
Lista rzeczy którymi zajmował się zarząd od ostatniego zebrania wspólnoty:

-przygotowanie do rozmowy z Maronem

Co będzie przedmiotem tych rozmów i na co jako wspólnota możemy liczyć?
Masdaa napisał:

-omówienie zebrania wspólnoty

Gdzie można zobaczyć dokument "pełnomocnictwo" pana z Serwis-Budu do udziału w spotkaniu naszej wspólnoty?
Masdaa napisał:

-podsumowanie głosowania i w dalszym ciągu zbieranie głosów.

Jaka jest frekwencja na chwilę obecną i co się stało z kartami do głosowania, które nie były dostarczone osobiście do właścicieli?

Ponadto poproszę o wydruk z konta bankowego PKO BP naszej wspólnoty z informacją o środkach na koncie bieżącym, funduszu remontowy i funduszu docelowym.

Z góry dziękuję za udziele informacji na powyższe zagadnienia.

Pozdrawiam,
Marcin
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 8:37    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Cytat:
Ponadto poproszę o wydruk z konta bankowego PKO BP naszej wspólnoty z informacją o środkach na koncie bieżącym, funduszu remontowy i funduszu docelowym.


Przepraszam ... ale czy nie pomyliło Ci się coś Marcin ? Czy my jesteśmy na Twoich usługach ? Jesteś w Zarządzie więc możesz się tym tak samo zająć jak my a nie wydajesz nam polecenia, strzeliłeś focha, nie przyszedłeś na zebranie Zarządu i pewnie na spotkanie z Maronem które jest zaplanowane na 04.07.2013 r. też nie przyjdziesz ? Nie przesadzasz troszkę ?

Nie chcesz z nami rozmawiać to zadzwoń do Maronu z prośbą o przesłanie na maila.

Jeśli chcesz pełnomocnictwo Pana Krzysztofa to mogę Ci podesłać.
2581636
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:08    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

djwest napisał:
Przepraszam ... ale czy nie pomyliło Ci się coś Marcin ? Czy my jesteśmy na Twoich usługach ? Jesteś w Zarządzie więc możesz się tym tak samo zająć jak my a nie wydajesz nam polecenia, strzeliłeś focha, nie przyszedłeś na zebranie Zarządu i pewnie na spotkanie z Maronem które jest zaplanowane na 04.07.2013 r. też nie przyjdziesz ? Nie przesadzasz troszkę ?

patrząc na rzeczy z perspektywy mieszkańca to tak - zarząd jest na usługach mieszkańców. Jeśli prośba jest mylona z poleceniem to nie dziwię się, że wzbudza kontrowersje.
Czemu mnie nie było na zebraniu zarządu napisałem kilka postów wcześniej, poza tym, akurat z prywatnych maili szczególnie od ciebie - wolałem uniknąć obelg pod moim adresem, wystarczająco naczytałem się w mailach aby uczestniczyć w tamtym spotkaniu.
Dziękuję za informację o spotkaniu z Maronem 04.07, jeśli nic mi nie przeszkodzi jak najbardziej będę na tym spotkaniu.

Poproszę również o pełnomocnictwo Pana Krzysztofa.

Naprawdę, mniej pyskówek, więcej konkretów.

Pozdrawiam,
Marcin
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama