portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Po spotkaniu zarządu 18/06/2013
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 9:00    Temat postu: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Witam,

czy pozostali członkowie zarządu podadzą informację co było przedmiotem spotkania i jakie decyzje zapadły na tym spotkaniu?Mija już tydzień i nie chciałbym znów wychodzić przed szereg i umieszczać tutaj informacji z prywatnych maili.

Pozdrawiam,
Marcin
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:54    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

marionetti2 napisał:
Witam,

czy pozostali członkowie zarządu podadzą informację co było przedmiotem spotkania i jakie decyzje zapadły na tym spotkaniu?Mija już tydzień i nie chciałbym znów wychodzić przed szereg i umieszczać tutaj informacji z prywatnych maili.

Pozdrawiam,
Marcin


Marcinie daruj sobie ten butny ton. Spotkanie było dla członków zarządu, na które nie przyszedłeś pokazując jak bardzo Cię to obchodzi. Możesz mówić co chcesz ale sam najlepiej wiesz dlaczego nie przyszedłeś... Mniejsza o to. Szantaż nie jest najlepszą formą komunikacji ale z Tobą lepiej nie zadzierać prawda?

Lista rzeczy którymi zajmował się zarząd od ostatniego zebrania wspólnoty:

-przygotowanie do rozmowy z Maronem
-omówienie zebrania wspólnoty
-rozmowy dotyczące prowadzenia strony i jej obsługi prawnej.
(strona i zamknięte forum-tylko dla zalogowanych członków wspólnoty Nowa Cegielnia)
-Wysłanie zapytania do sgi w sprawie rzutu garażu (rysunki dwg)
-Kody do domofonów (zmiana!)
-podsumowanie głosowania i w dalszym ciągu zbieranie głosów.
Kolejne dni:
-zgłoszenie usterki:zalanie garażu, woda w windach (nie działające windy)
- Zgłoszenie usterki o uszkodzonym spowalniaczu w śmietniku.
-zgłoszenie usterki o uszkodzonej lampce szlabanu
-założenie maila zarządu oraz podanie tego do informacji na forum (kontakt z moderatorem forum)

A Ty Marcinie coś załatwiałeś od czasu zebrania (13.06) ?
Prosimy o informacje.


Ostatnio zmieniony przez Masdaa dnia Mon Jun 24, 2013 11:03, liczba edycji: 1
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:59    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Dodatkowo prowadzimy kaledarz wspólnoty ze szczegółowym opisem, także trzymamy rękę na pulsie.


kalendarz.JPG
 Opis:
Kalendarz wspólnoty

kalendarz.JPG


marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:14    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Masdaa napisał:
Marcinie daruj sobie ten butny ton. Spotkanie było dla członków zarządu, na które nie przyszedłeś pokazując jak bardzo Cię to obchodzi. Możesz mówić co chcesz ale sam najlepiej wiesz dlaczego nie przyszedłeś... Mniejsza o to. Szantaż nie jest najlepszą formą komunikacji ale z Tobą lepiej nie zadzierać prawda?


naprawdę kindersztuba w twoim przypadku jak najbardziej by się przydała. Nie byłem na spotkaniu z przyczyn osobistych i tak jak napisałem w mailu, nie na każdym zebraniu mogę się pojawić.

Masdaa napisał:

A Ty Marcinie coś załatwiałeś od czasu zebrania (13.06) ?
Prosimy o informacje.


to w takim razie ja mam podobne zapytanie, co Ty zrobiłaś przez 2 lata funkcjonowania zarządu, bo na spotkaniach zarządu zaczęłaś się pojawiać 2 miesiące temu?

Naprawdę, forum, nie jest najlepszym miejscem do kłótni - konkrety się liczą i skupmy się na tym co można zrobić dla naszej wspólnoty.

Pozdrawiam,
Marcin
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:24    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Stwierdziłam że skoro jestem i tak już ta najgorsza to powiem co mi leży na sercu.
Nie wiem czy zauważyłeś, przez cały czas maile dochodził do Pani Magdaleny Kil.......... nie do mnie. Oczywiście fakt nie otrzymywania korespondencji mnie nie tłumaczy że mogłam napisać do Was. W mniejszych sprawach kontaktowałam się bezpośrednio z Maronem.
Kilka miesięcy temu zrezygnowałam z pracy w studiu kuchennym. Przyczyny osobiste- to najprostrza i najbardziej tendencyjna odpowiedź, ale jak i Ciebie tak i mnie to dotyczyło.
Po zebraniu wspólnoty było do nas wiele zarzutów: ja w przeciwieństwie do Ciebie zmieniam się na dobre.
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:26    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

marionetti2 napisał:
konkrety się liczą i skupmy się na tym co można zrobić dla naszej wspólnoty.
Mi właśnie o konkrety chodziło...
MTN-Szczecin 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 04, 2010 23:28
Posty: 214
Skąd: NOWA CEGIELNIA, budynek D

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 22:20    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Kurcze, dziewczyny i chłopaki przynajmniej Wy dajcie już spokój! Very Happy

To, że na tym forum jest wielu pieniaczy, którzy (jak czasem sobie czytam ich posty), to mam wrażenie, że piszą chyba tylko po to, żeby WIĘKSZA liczba napisanych postów pojawiła się pod ich nickiem... Bo skoro to nic nie wnosi, to tylko taki argument się nasuwa.

Oczywiście, żeby było jasne, to nie dotyczy Was!! Wy powinniście dawać dobry przykład reszcie!! I tego sobie i Wam życzę!!

Swoją drogą fajny pomysł z tym gmailowym kalendarzem, sam z tego narzędzia korzystam.

_________________
Pozdrawiam. Marcin - moderator forum Nowa Cegielnia oraz Stara Cegielnia
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 22:57    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Dzięki, jest jedna pochwała Smile złe rzeczy chowamy do kieszeni a z dobrych się cieszymy.
Drzwi do śmietnika też sprawdzałam naprawione (jeeeeee cieszymy się).
Teraz czekamy na mycie okien Ok!
Pozdrawiam
agnpie 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 06, 2012 9:33
Posty: 114
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 23:42    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Jak wygląda sprawa sprawdzenia kamery i doczyszczenia trawertynu (klatka 26d)?
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 7:00    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Sprawę kamery poruszałem z Maronem, z informacji jakie uzyskałem to jest ona skierowana na wejście do klatki. Na dniach bede chciał sie spotkać z Panem Krzysztofem żeby zobaaczyć to na monitoringu bo wiadomo ... dopóki samemu sie nie zobaczy to się nie uwierzy. Sprawa trawertynu na Pani klatce była z Panią osobiście poruszają przez Panią Kunysz więc nie rozumiem ... mówi Pani sprawdzam ?. Było to także oglądanie i opiniowane przez kamieniarza który to potwierdził że ciężko uzyskać idealną powierzchnię. Czy moja odpowiedz jest dla Pani zadowalająca ? Prosiliśmy o kierowanie pytań na maila. Pozdrawiam
2581636
agnpie 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 06, 2012 9:33
Posty: 114
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 7:39    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Tak ...to prawda...z Panią Kunysz rozmawiam na temat od września 2012 r., gdzie cały czas powtarza to samo...będzie czyszczone. Na tym się kończy, więc sam Pan rozumie dlaczego pytam Państwa. Ja już przestałam interweniować do Maronu, bo reakcja żadna.
Jeszcze pytanie dot. sprzątania garaży...jest tam nadal jak po budowie. Myślę, że Pan z SerwisBud ma okazję odpracować to, co zaniedbał przez tyle czasu, a za co zapłaciliśmy.
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 7:44    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Po wstępnej rozmowie ustalono kolejne sprzątanie garaży na lipiec. Wiadomo że nie bedzie on taki wylizany jak w np. w kaskadzie bo tam jest sprzątany codzinnie. Gdybyśmy chcieli częściej to nuż nie za tą cenę. Osobiście poruszę tą sprawę na spotkaniu i postaramy się wyegzekwować zalgłe sprzątania.

Ostatnio zmieniony przez djwest dnia Tue Jun 25, 2013 7:51, liczba edycji: 2
2581636
agnpie 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 06, 2012 9:33
Posty: 114
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 7:47    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Masdaa napisał:
Stwierdziłam że skoro jestem i tak już ta najgorsza to powiem co mi leży na sercu.
Nie wiem czy zauważyłeś, przez cały czas maile dochodził do Pani Magdaleny Kil.......... nie do mnie. Oczywiście fakt nie otrzymywania korespondencji mnie nie tłumaczy że mogłam napisać do Was. W mniejszych sprawach kontaktowałam się bezpośrednio z Maronem.
Kilka miesięcy temu zrezygnowałam z pracy w studiu kuchennym. Przyczyny osobiste- to najprostrza i najbardziej tendencyjna odpowiedź, ale jak i Ciebie tak i mnie to dotyczyło.
Po zebraniu wspólnoty było do nas wiele zarzutów: ja w przeciwieństwie do Ciebie zmieniam się na dobre.

No to się Pani usprawiedliwiła...:)
A czy to zmiana na dobre?
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 7:50    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Mam prośbę. Proszę skończyć te komentarze. Nikomu to nie pomaga a wprowadza niepotrzebne nerwy.
Magda odpowiedziała na zapytanie Marcina i starczy. Po co Pani podkręca atmosferę ?
2581636
selir8 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 04, 2012 10:36
Posty: 42
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 8:31    Temat postu: Re: Po spotkaniu zarządu 18/06/2013

Masdaa napisał:
-przygotowanie do rozmowy z Maronem

Witam,

zastanawiam się czego będą dotyczyły rozmowy z Maronem? Czy wystąpią Państwo z wnioskiem o dostęp do konta internetowego? Uważam, że dobrze by było, aby ktoś kontrolował (chociaż ogólnie - wpływy i obciążenia) w jaki sposób wydawane są nasze pieniądze.

djwest napisał:
Po wstępnej rozmowie ustalono kolejne sprzątanie garaży na lipiec. Wiadomo że nie bedzie on taki wylizany jak w np. w kaskadzie bo tam jest sprzątany codzinnie. Gdybyśmy chcieli częściej to nuż nie za tą cenę. Osobiście poruszę tą sprawę na spotkaniu i postaramy się wyegzekwować zalgłe sprzątania.


Panie Bartku, garaż powinien być zamiatany 8 razy maszynowo, 2 razy maszynowo powinien być myty. W tym roku był zamiatany może z 2 razy. W takim razie zostało nam 6 zamiatań, czyli praktycznie co miesiąc. Proszę abyście Państwo wyegzekwowali to, ponieważ ta firma ewidentnie nas oszukiwała i może robić to dalej.

Zastanawiam się też jak tam wyniki głosowania? Czy mogę liczyć na odpowiedź w tej sprawie na priva?

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama