portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowa Cegielnia - sprawy osiedlowe » Forum » Po zebraniu 13/06/2013
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Po zebraniu 13/06/2013

Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 7:07    Temat postu: Po zebraniu 13/06/2013

Witam,

na początek kilka faktów na temat wczorajszego zebrania:

  • W zebraniu uczestniczyli mieszkańcy z ilością udziałów wynoszącą ponad 30%
  • Aktualnie zbierane są podpisy pod uchwałą za odwołaniem aktualnej firmy administrującej - Maron. Treści uchwał będą dostarczane przez członków zarządu w tym i przyszłym tygodniu.
  • Zebranie trwało ponad 2,5 godziny
  • Na zebraniu pojawił się wniosek o zmniejszenie liczby osób w zarządzie do 5 osób (aktualnie w zarządzie jest 9 osób)


to w wielkim skrócie.
Jeśli ktokolwiek z Państwa, mieszkańców naszej wspólnoty potrzebuje dodatkowych informacji, szczegółów, aby móc zagłosować w uchwale na TAK albo NIE, zarząd jest do Państwa dyspozycji.
Do mnie osobiście można napisać prywatną wiadomość na forum, maila, można zadzwonić - mój telefon i mail jest u administratora, lub odwiedzić mnie osobiście - mój adres jest w uchwale o wyborze zarządu.

Dziękuję osobom, które przybyły na spotkanie, a resztę członków wspólnoty zachęcam do dyskusji, wpisów na forum i rozmów na tematy dotyczące naszej wspólnoty.

Edit1: Poprawka odnośnie wniosku o zmniejszenie liczby osób w zarządzie.

Pozdrawiam
Marcin


Ostatnio zmieniony przez marionetti2 dnia Fri Jun 14, 2013 9:42, liczba edycji: 1
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 9:02    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Bardzo denerwuje mnie naciąganie faktów na swoją korzyść.
Marcinie nie wiem dlaczego mówisz,że większość skoro nie poddawaliśmy tego pod głosowanie? Była to luźna propozycja z sali której przyklasnęli nakręceni przez Ciebie najwięksi awanturnicy ale nie większość.
Strasznie się to wszystko potoczyło wczoraj, faktycznie w pewnym momencie wsyscy mieliśmy tego dość bo zostaliśmy przyparci do muru. Zaczęto nas rozliczać jak byśmy byli zawodowcami ibrali za to pieniądze. Nie jestesmy zgrani ale dysproporcje w samym zarzadzie doskonale obrazują nasze osiedle. Nigdy nikomu nie dogodzisz w 100%. Mówisz że pomysł z 5osobami Ci odpowiada? Kogo byś chciał zostawić w zarządzie? Kto jest najmniej pzeciwny Tobie? Czy ktogoś kogo da się przerobić? Póki co oficjalnie nikt nie zgłasza odejścia z zarządu a wczorajsze zachowanie bylo tylko impulsem. Do nas nikt nie miał wcześniej zarzutów, dlatego decyzja o odwołaniu nas bez możliwości poprawy była by nie mądra. Myślę,że później dopiszę jeszcze kilka rzeczy które miały miejsce na zebraniu ...
marionetti2 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Nie Cze 13, 2010 15:10
Posty: 286
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 9:45    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Witam Magda,

zredagowałem wpis na forum w związku z Twoimi uwagami. Naprawdę nie chodzi mi o naciąganie faktów.
Jeśli chodzi o skład zarządu, pamiętaj, że decydują o nim członkowie wspólnoty, ja mogę wyrazić tylko moje zdanie, decyzja należy do ogółu właścicieli i zagłosowania w odpowiedniej uchwale.

Pozdrawiam,
Marcin
Masdaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 9:08
Posty: 206
Skąd: Nowa Cegielnia bud.D

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 9:56    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Doskonale sobie zdaję sprawę z tego. Nie wiem tylko po co było dobieranie do zarządu kolejnych osób, żeby teraz to zmniejszyć, ale nie mi o tym decydować. To można zmienić zawsze. Mam nadzieję, że pozwolisz zadecydować mieszkańcom samemu-bez Twoich życzliwych konsultacji...
Osobiście nie chcę ustępować a być bardziej pomocna.

Pozdrawiam
Magda
Arehucas 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Śro Wrz 07, 2011 17:48
Posty: 24
Skąd: Szczecin-Nowa Cegielnia

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 10:37    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Witam sasiadow!

Bralem wczoraj rowniez udzial w spotkaniu i widzac i slyszac emocjonalne obradowanie mieszkancow naszego osiedla. Bylo, jak bylo i mam nadzieje, ze bedziemy wszyscy w stanie "naprawic/wzmocnic" nasz zarzad. Mialem takie wrazenie, ze w zarzadzie angazowala sie tylko jedna lub dwie osoby. Popieram pomysl zmniejszenia liczby czlonkow zarzadu i ewentualne dobranie nowych osob.

Mam jeszcze takie dwie uwagi:

NIKT z naszego zarzadu ani jednym slowem nie wspomnial ten fakt, ze Pan Marcin zostal w taki prymitywny sposob potraktowany przen Maron chcac dokonac wgladu do rachunkow. NIKT z zarzadu poza Panem Marcinem nie widzi tak naprawde negatywnych dzialan Maronu i nie wspomnial chociazby o tym w/w fakcie! Daje mi to duzo do myslenia.

@Pani Magda (Masdaa)
Czy Pani przedstawila wczoraj swoja opinie odnosnie firmy Maron? Wydaje mi sie, ze nie. Kazdy z czlonkow zarzadu tego dokonal.

Czy Pan z firmy SerwisBud mieszka na naszym osiedlu i dlatego bral udzial w naszym wczorajszym spotkaniu? Mialo to byc spotkanie wylacznia dla mieszkancow Nowej cegielni, czy myle sie tutaj moze?
Jesli nie jest mieszkancem naszego osiedla i wspolpracuje scisle z firma Maron, to kto go zaprosil i podarowal pelnomocnictwo do glosowania nad wczorajsza uchwala?

Pozdrawiam

Martin
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 11:24    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Arehucas napisał:
Witam sasiadow!

Bralem wczoraj rowniez udzial w spotkaniu i widzac i slyszac emocjonalne obradowanie mieszkancow naszego osiedla. Bylo, jak bylo i mam nadzieje, ze bedziemy wszyscy w stanie "naprawic/wzmocnic" nasz zarzad. Mialem takie wrazenie, ze w zarzadzie angazowala sie tylko jedna lub dwie osoby. Popieram pomysl zmniejszenia liczby czlonkow zarzadu i ewentualne dobranie nowych osob.

Mam jeszcze takie dwie uwagi:

NIKT z naszego zarzadu ani jednym slowem nie wspomnial ten fakt, ze Pan Marcin zostal w taki prymitywny sposob potraktowany przen Maron chcac dokonac wgladu do rachunkow. NIKT z zarzadu poza Panem Marcinem nie widzi tak naprawde negatywnych dzialan Maronu i nie wspomnial chociazby o tym w/w fakcie! Daje mi to duzo do myslenia.

@Pani Magda (Masdaa)
Czy Pani przedstawila wczoraj swoja opinie odnosnie firmy Maron? Wydaje mi sie, ze nie. Kazdy z czlonkow zarzadu tego dokonal.

Czy Pan z firmy SerwisBud mieszka na naszym osiedlu i dlatego bral udzial w naszym wczorajszym spotkaniu? Mialo to byc spotkanie wylacznia dla mieszkancow Nowej cegielni, czy myle sie tutaj moze?
Jesli nie jest mieszkancem naszego osiedla i wspolpracuje scisle z firma Maron, to kto go zaprosil i podarowal pelnomocnictwo do glosowania nad wczorajsza uchwala?

Pozdrawiam

Martin


Zrozumiał Pan, że angażuje się tylko Pan Marcin bo przedstawił zarzuty ?

Zastanawiam się czy naprawdę Pan tam był, no chyba, że Pan nie słuchał co mówią ludzie z Zarządu. Ja osobiście wczoraj mówiłem, że są pewne sprawy które mnie irytują, podobnie kilka innych osób, ale żeby z tego powodu odwołać Administratora, uważam, że nie jest to powód. Bo ja osobiście od początku miałem stanowisko o odwołanie Maronu i proszę sobie sprawdzić moje wpisy na forum. Chyba jako pierwszy bądź jako jeden z pierwszych. Po pewnym czasie, stałem się neutralny i nie widzę nic w tym złego, tak mi się wydawało do wczoraj. Niestety komuś się to nie podobało, co było słychać wśród mieszkańców. Odniosłem wrażenie że na sali byli sami zwolennicy odwołania Administratora bo tylko jak się pojawił jakiś głos za to od razu był skarcony, tak jak Pan w drugim rzędzie, który po zabraniu głosu został skwitowany: "Pan to jest mężem Ewy więc Pan jest za zostawieniem Maronu" chyba to nie było w porządku ze strony Pana Marcina, nie uważa Pan ? Wydaje mi się to mocno nie na miejscu, bo równie dobrze ktoś mógł tak się zwrócić do żony Pana Marcina. Wczoraj miałem wrażenie, że po prostu nie można było mieć innego zdania niż być za odwołaniem Maronu.

Ja byłem kilka razy w siedzibie Maronu, jakoś nie spotkałem się ze złym traktowaniem, a i dodam że bardzo chętnie zobaczę nagranie o którym wspomniał Pan z SerwisBud. Pewnie zaraz zostanę oskarżony o przychylność Maronowi, od razu z góry dodam, że ten ktoś będzie w wielkim błędzie, ale nikt nikomu tak sądzić nie zabroni.

Odnośnie Pana z SerwisBud, miał pełnomocnictwo tak jak kilka innych osób i nie można mu zabronić bycia na spotkaniu oraz głosowania.

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez djwest dnia Fri Jun 14, 2013 11:37, liczba edycji: 1
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 11:28    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Pragnę jeszcze dodać coś w sprawie kontaktów z zarządem, większość ludzi wie, przynajmniej z mojej strony osiedla, że jestem członkiem zarządu, często się z Państwem widzę i mijam, na forum jest napisane gdzie mieszkam, nikt nigdy mnie nie zaczepił i nie zapytał o nic, a co lepsze jak to na ostatnim zebraniu co niektórzy Wstyd wiedzą gdzie mieszkam i nie mogą podejść i porozmawiać tylko wrzucają anonimy.
2581636
selir8 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Kwi 04, 2012 10:36
Posty: 42
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 11:53    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Ja miałam z kolei wrażenie, że na sali było kilka osób, które neutralnie albo sceptycznie pochodziły do odwołania Maronu, wypowiedziały się i nikt ich jakoś nie zagłuszał. Każdy ma prawo mieć własne zdanie i tak zadecyduje większość. Poniosły nas emocje, ale to przecież żadna tragedia - najlepszym się zdarza.

Można odwołać Maron, można renegocjować z nimi umowę (ale tak konkretnie i nie chodzi mi nawet o cenę, tylko o pewne rozwiązania techniczne), można ograniczyć ilość osób w Zarządzie do 5, każda z tych opcji wyjdzie nam prawdopodobnie na dobre.

Jeśli nic nie zostanie zrobione to będzie to jeszcze gorzej, bo Maron poczuje się bezkarny, więc w tej chwili musimy zadziałać.

Co do oglądania filmiku, to jestem na nie, skąd wiadomo, że nie został on zmanipulowany?Nawet jeśli te osoby nie goniły Marcina jakoś niewiadomo jak daleko, to przecież wystraszony człowiek ucieka a nie pyta "czy pan się może na autobus śpieszy"? Także ostrożnie z tym filmikiem.

Sama jestem ciekawa jakim prawem Pan z Serwis Budu był na spotkaniu? Wiem,że dostał pełnomocnictwo, tylko kto je dał osobie blisko współpracującej z Maronem? Niby ten ktoś ma prawo tak zrobić, ale ja osobiście dałabym pełnomocnictwo sąsiadowi, a nie osobie która nawet nie mieszka na osiedlu.
Arehucas 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Śro Wrz 07, 2011 17:48
Posty: 24
Skąd: Szczecin-Nowa Cegielnia

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:05    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Zrozumiał Pan, że angażuje się tylko Pan Marcin bo przedstawił zarzuty ?

Zastanawiam się czy naprawdę Pan tam był, no chyba, że Pan nie słuchał co mówią ludzie z Zarządu. Ja osobiście wczoraj mówiłem, że są pewne sprawy które mnie irytują, podobnie kilka innych osób, ale żeby z tego powodu odwołać Administratora, uważam, że nie jest to powód. Bo ja osobiście od początku miałem stanowisko o odwołanie Maronu i proszę sobie sprawdzić moje wpisy na forum. Chyba jako pierwszy bądź jako jeden z pierwszych. Po pewnym czasie, stałem się neutralny i nie widzę nic w tym złego, tak mi się wydawało do wczoraj. Niestety komuś się to nie podobało, co było słychać wśród mieszkańców. Odniosłem wrażenie że na sali byli sami zwolennicy odwołania Administratora bo tylko jak się pojawił jakiś głos za to od razu był skarcony, tak jak Pan w drugim rzędzie, który po zabraniu głosu został skwitowany: "Pan to jest mężem Ewy więc Pan jest za zostawieniem Maronu" chyba to nie było w porządku ze strony Pana Marcina, nie uważa Pan ? Wydaje mi się to mocno nie na miejscu, bo równie dobrze ktoś mógł tak się zwrócić do żony Pana Marcina.

Ja byłem kilka razy w siedzibie Maronu, jakoś nie spotkałem się ze złym traktowaniem, a i dodam że bardzo chętnie zobaczę nagranie o którym wspomniał Pan z SerwisBud. Pewnie zaraz zostanę oskarżony o przychylność Maronowi, od razu z góry dodam, że ten ktoś będzie w wielkim błędzie, ale nikt nikomu tak sądzić nie zabroni.

Odnośnie Pana z SerwisBud, miał pełnomocnictwo tak jak kilka innych osób i nie można mu zabronić bycia na spotkaniu oraz głosowania.

Pozdrawiam[/quote]

Kazdy ma swoje wlasne zdanie na temat Maronu. Bez dyskusji! Wczorajsze spotkanie w pewnych momentach przebiegalo bardzo chaotycznie ale wydaje mi sie, ze nie wszyscy uczestnicy byli nastawieni kontra Maronowi. Wiadomo, ze jedni krzykna a inni przekrzykuja te osoby. Ale o to tutaj nie chodzi.

Nie wiem, kto z zarzadu udal sie kiedy do siedziby Maronu w kwestii wgladu do dokumentacji. Slyszalem wczoraj, ze komus z zarzadu udostepniono takowe dokumenty ze strony Maronu. Chetnie bym sie dowiedzial, kiedy to bylo, bo wiadomo tez, ze Maron na poczatku administrowania naszym osiedlem zajmowal sie tym zapewne wzorowo.

Zapytam moze ponownie:

Czy Pan z Serwis Budu jest mieszkancem naszego osiedla???
Rozumiem wiec, ze znajdowalo sie wczoraj wiecej osob nie mieszkajacych na Nowej Cegielni z pelnomocnictwem do wziecia udzialu w naszym spotkaniu??? Jesli tak, to dlaczego i kto o tym zadecydowal???
jamajka222 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Paź 29, 2010 12:30
Posty: 135
Skąd: Szczecin - NC bud.D

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:24    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

selir8 napisał:
Sama jestem ciekawa jakim prawem Pan z Serwis Budu był na spotkaniu? Wiem,że dostał pełnomocnictwo, tylko kto je dał osobie blisko współpracującej z Maronem? Niby ten ktoś ma prawo tak zrobić, ale ja osobiście dałabym pełnomocnictwo sąsiadowi, a nie osobie która nawet nie mieszka na osiedlu.


Mi też nie podobało się, że pan z Serwis Budu udzielał się na spotkaniu, bo skoro ma pełnomocnictwo to niech już sobie głosuje, ale po co się wypowiada skoro jest stronniczy, a nie może nic powiedzieć jako mieszkaniec osiedla... a miał sporo do powiedzenie i przekrzykiwał innych mieszkańców... to było zbędne, bo jego zdanie nie powinno mieć znaczenia.

Również nie interesuje mnie czy ktoś gonił pana Marcina, bo chciał mu powiedzieć dzień dobry czy w inny "uprzejmy" sposób poprosić o niewtrącanie się w nieswoje sprawy, ale moje zdanie jest takie, że skoro pan Marcin czuł się zagrożony to znaczy, że więcej tam nie pójdzie i nie będzie dobrze dbał o nasze osiedlowe sprawy. A to nie jest dla nas korzystne.

A jeśli chodzi o zarząd to denerwowało mnie to ciągłe powtarzanie, że nie ma konkretnych zarzutów do Marona, jak dwie godziny o niczym innym nie rozmawialiśmy, i to, że prawie nikt z zarządu nie pofatyguje się aby poczytać zarzuty mieszkańców na forum. Wielka mi łaska, że podadzą mi do siebie namiary... a nie lepiej raz napisać na forum co zostało ustalone w zarządzie niż odpowiadać na powtarzające się pytania? Już to widzę, jak ochoczo czytają nowo powstałą stronę internetową i forum... Rozumiem, że ktoś kto się nie interesuje sprawami osiedla to nie ma zarzutów do Marona i Ok, ale skoro są w zarządzie to reprezentują też tych co mają jakieś wnioski i powinni stać po ich stronie (nie mówię tu o odwołaniu, ale o egzekwowaniu od Marona jego obowiązków). Moim zdaniem powinno być tak, że jest jedna osoba z zarządu na jedna klatkę Smile
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:25    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Arehucas napisał:
Nie wiem, kto z zarzadu udal sie kiedy do siedziby Maronu w kwestii wgladu do dokumentacji. Slyszalem wczoraj, ze komus z zarzadu udostepniono takowe dokumenty ze strony Maronu. Chetnie bym sie dowiedzial, kiedy to bylo, bo wiadomo tez, ze Maron na poczatku administrowania naszym osiedlem zajmowal sie tym zapewne wzorowo.

Zapytam moze ponownie:

Czy Pan z Serwis Budu jest mieszkancem naszego osiedla???
Rozumiem wiec, ze znajdowalo sie wczoraj wiecej osob nie mieszkajacych na Nowej Cegielni z pelnomocnictwem do wziecia udzialu w naszym spotkaniu??? Jesli tak, to dlaczego i kto o tym zadecydowal???


Ja również nie wiem kto miał wgląd w dokumentację przez internet, wiem tylko że dostaliśmy na życzenie zestawienie faktur za dany miesiac oraz przelewy z konta wspólnoty za co było płacone. Może o to Panu chodziło ?

Czy Pan z serwisbudu jest mieszkańcem ? Chyba nie, czy więcej osób było nie z naszego osiedla ? Nie wiem, pełnomocnictw było chyba 4. Państwa z klatki 26D znam z widzenia i wiem od kogo dostali, reszty nie przeglądałem.
Kto decydował o tym kto kogo reprezentuje ? Jeśli dana osoba dostała pełnomocnictwo od mieszkańca to chyba ona sama decyduje kto będzie reprezentował jego interesy na zebraniu. Tak ja to widzę.
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:40    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

jamajka222 napisał:
A jeśli chodzi o zarząd to denerwowało mnie to ciągłe powtarzanie, że nie ma konkretnych zarzutów do Marona, jak dwie godziny o niczym innym nie rozmawialiśmy, i to, że prawie nikt z zarządu nie pofatyguje się aby poczytać zarzuty mieszkańców na forum. Wielka mi łaska, że podadzą mi do siebie namiary... a nie lepiej raz napisać na forum co zostało ustalone w zarządzie niż odpowiadać na powtarzające się pytania? Już to widzę, jak ochoczo czytają nowo powstałą stronę internetową i forum... Rozumiem, że ktoś kto się nie interesuje sprawami osiedla to nie ma zarzutów do Marona i Ok, ale skoro są w zarządzie to reprezentują też tych co mają jakieś wnioski i powinni stać po ich stronie (nie mówię tu o odwołaniu, ale o egzekwowaniu od Marona jego obowiązków). Moim zdaniem powinno być tak, że jest jedna osoba z zarządu na jedna klatkę Smile


Nie wiem dlaczego wszyscy uważają, że Zarząd nie ma zarzutów do pracy Maronu. Zarzuty owszem są (po to się spotykamy żeby współpracować i poruszać te problemy, nie załatwi się wszystkiego w tydzień, nikt też nie będzie na tip top), ale czy są one tak poważne żeby odwołać ? Z tej listy która została przedstawiona przez Pana Marcina, uważam, że nie. Takie mam zdanie, i można się z tym zgadzać lub nie. Zresztą to samo stanowisko miałem na zebraniu. Bardziej bym wolał renegocjować warunki umowy, obniżyć cenę za administrowanie bądź w tej cenie która mamy teraz dorzucić obowiązki. I tak wiadomo że zdecyduje większość i od początku takie było Zarządu zdanie. Mieliśmy spotkanie z Zarządem SC, Oni też nie są na 100% zadowoleni z pracy Maronu ale nie aż na tyle żeby ich odwoływać a są naprawdę obcykani w tym co robią i również u nich pojawiają się głosy narzekania. Tak jak jestem tu na forum to równie będę na nowej stronie czy na nowym forum.
2581636
Arehucas 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Śro Wrz 07, 2011 17:48
Posty: 24
Skąd: Szczecin-Nowa Cegielnia

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:44    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Cytat:
Ja również nie wiem kto miał wgląd w dokumentację przez internet, wiem tylko że dostaliśmy na życzenie zestawienie faktur za dany miesiac oraz przelewy z konta wspólnoty za co było płacone. Może o to Panu chodziło ?


Tak, o tym chyba wspominano na spotkaniu. Czy wiadomo jest, kiedy to bylo i ktorego miesiaca ta dokumentacja dotyczyla? Szkoda, ze nawet sam zarzad nie jest w stanie powiedziec, kto i kiedy mial wglad do tej dokumentacji. Moze ktos inny z zarzadu wie wiecej na ten temat?

Cytat:
Czy Pan z serwisbudu jest mieszkańcem ? Chyba nie, czy więcej osób było nie z naszego osiedla ? Nie wiem, pełnomocnictw było chyba 4. Państwa z klatki 26D znam z widzenia i wiem od kogo dostali, reszty nie przeglądałem.
Kto decydował o tym kto kogo reprezentuje ? Jeśli dana osoba dostała pełnomocnictwo od mieszkańca to chyba ona sama decyduje kto będzie reprezentował jego interesy na zebraniu. Tak ja to widzę.


Dziwne, ze mieszkancy wybrali osobe z Serwis Budu aby ta reprezentowala interesy mieszkancow osiedla. Wygladalo mi to bardziej na wlasna reklame ze strony tego Pana.

Pozdrawiam
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:52    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Arehucas napisał:
Tak, o tym chyba wspominano na spotkaniu. Czy wiadomo jest, kiedy to bylo i ktorego miesiaca ta dokumentacja dotyczyla? Szkoda, ze nawet sam zarzad nie jest w stanie powiedziec, kto i kiedy mial wglad do tej dokumentacji. Moze ktos inny z zarzadu wie wiecej na ten temat?


Nie jestem pewien ale chyba to była dokumentacja za kwiecień, a otrzymaliśmy ją wszyscy z Zarządu, tak jak wszystko dostajemy
2581636
djwest 
   

VIP


Wiek: 48
Dołączył: Wto Mar 01, 2011 13:47
Posty: 548
Skąd: Szczecina - Blok E

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 12:54    Temat postu: Re: Po zebraniu 13/06/2013

Arehucas napisał:
Dziwne, ze mieszkancy wybrali osobe z Serwis Budu aby ta reprezentowala interesy mieszkancow osiedla. Wygladalo mi to bardziej na wlasna reklame ze strony tego Pana.


Chyba nie mamy wpływu na to kto kogo wybiera do reprezentanta ich interesów
2581636
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 14 Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama